Obozy językowe w Bournemouth

Nauka języka angielskiego w Wielkiej Brytanii to zdecydowanie pomysł wart rozważenia. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na obozy językowe – Bournemouth to miejsce dla Ciebie. Niewiele osób tak naprawdę wie, jak wiele oferuje to urokliwe miasto. Jeśli chcesz odpocząć na plaży – tu ją znajdziesz, jesli chcesz szaleć do rana w nadmorskich klubach – to jest miejsce dla Ciebie. W takich warunkach nauka angielskiego przyjdzie sama! Wybierz się z nami na obozy językowe. Bournemouth to miejsce dla Ciebie!

Obozy językowe w Bournemouth

EF Wyjazdy językowe za granicę

10 - 14 lat
2-24 tygodni
Naucz się języka za granicą na kursie grupowym i podróżuj pod opieką Lidera EF lub wybierz elastyczny wyjazd indywidualny.
Kierunek: Anglia
Miasto: Bournemouth

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Anglia
Miasto: Bournemouth

i pamiętaj o ważnym paszporcie oraz posiadaniu wizy.

Co obejmuje oferta?

Możesz sam zdecydować o liczbie godzin lekcyjnych, a oferta obejmuje zakwaterowanie, przelot, wyżywienie i oczywiście kurs. Aby bliżej zapoznać się z możliwymi opcjami, zajrzyj do broszury darmowy katalog.

Jakie korzyści przyniesie obóz językowy?

Korzystając z wyjazdu językowego możesz wypełnić swój czasu chociażby w zimę 2022 roku. Wolne chwile warto odpowiednio wykorzystać, aby móc potem cieszyć się ze zdobytych umiejętności językowych. Znajomość obcej mowy pełni bardzo istotną rolę w czasach tak intensywnej emigracji.

Pozwala na zawarcie nowych znajomości, ale też na podjęcie studiów za granicą i dalszą karierę. Pamiętaj, że podróże kształcą, ale też podczas nich musisz posługiwać się obcym językiem nawet przy najbardziej prozaicznych czynnościach takich jak chociażby zamawianie jedzenia.

Z EF Education First będziesz w stanie opanować język na odpowiednim poziomie, a zagraniczne wyjazdy nie będą już nigdy stanowiły żadnych barier.