Obozy językowe w Oxfordzie

Zajrzyj na chwilę i zostań z nami na zawsze. Wybierz się z nami na obozy językowe. Oxford? Jak najbardziej! To przepiękne i fascynujące miasto. Miasto o wielowiekowej tradycji, które cały czas ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji. Myli się ten, kto kojarzy Oxford tylko z murami niedostępnych uniwersytetów. Oxford to miasto przepięknie zdobionych wież i bram, odnaleźć tam można perełki angielskiej architektury. A dla spragnionych większych wrażeń, również znajdzie się coś ciekawego. Odkryj jedno z najstarszych miast Wielkiej Brytanii podczas wyjazdu na obozy językowe. Oxford jeszcze Cię zaskoczy!

Obozy językowe w Oxfordzie

EF Wyjazdy językowe za granicę

10 - 14 lat
2-24 tygodni
Naucz się języka za granicą na kursie grupowym i podróżuj pod opieką Lidera EF lub wybierz elastyczny wyjazd indywidualny.
Kierunek: Anglia
Miasto: Oxford

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Anglia
Miasto: Oxford

Obozy językowe Oxford z EF

Nazywany jest „miastem malowniczych wież”. Oxford to wieki doskonałości akademickiej i miejsce nauki dla tysięcy studentów – biblioteki, muzea, ale także niezwykłe ogrody i studencka atmosfera stanowią o charakterze tego miasta. W Oxfordzie znajduje się mnóstwo historycznych pubów, klubów, restauracji, zabytkowych sklepów i księgarni. Szkoła EF zlokalizowana jest w pełnym zieleni kampusie, z łatwym dostępnem do wszystkich tych atrakcji.