Wróć do wszystkich testów

Test z angielskiego

Darmowy 15-minutowy test języka angielskiegoInstant results. Natychmiastowe wyniki.

Test poziomu znajomości języka angielskiego

Ten krótki test z języka angielskiego mierzy poziomy od początkującego do zaawansowanego. Nie jest to test z gramatyki angielskiej, ale ocena umiejętności posługiwania się językiem angielskim w świecie rzeczywistym. Wyniki otrzymasz od razu.

- Szybki test z angielskiego. Natychmiastowe wyniki.

- Sprawdź swój poziom, od początkującego do zaawansowanego

- Udostępnij swój wynik znajomym

Przejdź do testu

Zrozumienie swojego poziomu angielskiego

Przystąpienie do testu z języka angielskiego może być dobrym sposobem na zmierzenie swojego poziomu angielskiego, ale najważniejszą kwestią jest to, jak możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Czy Twój angielski jest wystarczająco dobry, aby swobodnie podróżować za granicę? Czy mógłbyś/mogłabyś studiować za granicą? Co w Twojej pracy byłyby najtrudniejsze w języku angielskim? Te pytania wykraczają poza zakres krótkiego testu; nasi doradcy mogą przeprowadzić bardziej kompletną ocenę Twoich umiejętności językowych.

Gotowy na test z angielskiego?

Będziesz odpowiadać na pytania wielokrotnego wyboru.

Zarezerwuj 15 minut bez żadnych przerw.

Znajdź ciche miejsce, gdzie będziesz mógł/mogła się skupić.

Na początek prosimy o podanie kilku szczegółów

O EF

At the forefront of innovation in language training, since 1965

55+ lat

Doświadczenie w kursach językowych za granicą

600+

Szkoły i biura EF

100+

Kraje z obecnością EF

Często zadawane pytania

Testy z angielskiego są stworzone, żeby sprawdzić Twój poziom znajomości tego języka. Jeśli szukasz ogólnego pojęcia o swoim poziomie, dobrym wyborem będzie quiz z angielskiego online. Jeśli chcesz dokładniejszej oceny, możesz zapłacić za test z angielskiego, jak TOEFL czy IELTS, wykonać darmowy test online, jak EF SET, albo umówić się na rozmowę kwalifikacyjną z wykwalifikowanym nauczycielem angielskiego.

Większość ludzi kojarzy poziomy angielskiego: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany. W skali CEFR poziomy te odpowiadają mniej więcej poziomom A, B i C. Na poziomie początkującym można rozmawiać z ludźmi na powszechnie znane, codzienne tematy. Poziom początkujący jest wystarczający do podróżowania za granicę. Na poziomie średniozaawansowanym można rozmawiać na bardziej złożone tematy i uzasadniać różne punkty widzenia. Wiele zawodów wymaga znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Na poziomie zaawansowanym możesz wygodnie i pewnie mówić po angielsku na każdy temat.

Najlepszym testem z języka angielskiego jest ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli aplikujesz na konkretny uniwersytet za granicą, najlepszym testem z języka angielskiego będzie ten, który jest akceptowany przez daną uczelnię. zazwyczaj jest to TOEFL lub IELTS, ale czasem mogą to być inne egzaminy, które są tańsze lub łatwiej dostępne. Jeśli chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami z języka angielskiego w CV, darmowy certyfikat z angielskiego, taki jak EF SET Certificate, prawdopodobnie będzie dla Ciebie najlepszym testem z angielskiego.

Testy z języka angielskiego są przydatne do określenia poziomu znajomości języka angielskiego, ale nie mówią wszystkiego. Najważniejszą miarą poziomu znajomości języka angielskiego jest to, czy potrafisz poprawnie wyrazić to, co chcesz po angielsku. Znalezienie okazji do używania języka angielskiego i, w miarę możliwości, uzyskanie informacji zwrotnej na jego temat jest dobrym sposobem na zmierzenie postępów w miarę upływu czasu. Jeśli masz trudności z osiągnięciem swoich celów, niezależnie od wyników testu z języka angielskiego, prawdopodobnie nadszedł czas, aby zainwestować trochę czasu i energii w poprawę swojego angielskiego.