Wróć do wszystkich testów

Test języka hiszpańskiego

Bezpłatny 15-minutowy quiz z hiszpańskiego. Natychmiastowe wyniki.

Test poziomu języka hiszpańskiego

Ten 15-minutowy test z języka hiszpańskiego pozwala ocenić poziom znajomości języka od początkującego do zaawansowanego. Zamiast skupiać się wyłącznie na gramatyce lub słownictwie, ten quiz sprawdza codzienne umiejętności komunikacyjne w języku hiszpańskim.

-Krótki quiz z hiszpańskiego. Natychmiastowe wyniki.

- Sprawdź swój poziom od początkującego do zaawansowanego

- Podziel się wynikiem ze znajomymi

Przejdź do testu

Zrozumienie swojego poziomu hiszpańskiego

Twój poziom hiszpańskiego jest unikalny - odpowiada Twojemu doświadczeniu w nauce i temu, w jaki sposób używasz hiszpańskiego w życiu codziennym (jeśli to robisz). Przystąpienie do testu z języka hiszpańskiego jest łatwym sposobem na poznanie swojego poziomu, ale ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z ograniczeń każdego testu w mierzeniu pełnej złożoności indywidualnego profilu. Sporządzenie listy rzeczy, które chcesz robić w języku hiszpańskim (tworzenie prezentacji, podróżowanie za granicę, czytanie książek itp.) może być innym sposobem na sprawdzenie swojego poziomu hiszpańskiego. Oprócz testu z języka hiszpańskiego, lista celów może stać się podstawą planów nauki hiszpańskiego w przyszłości.

Gotowy/a na test z hiszpańskiego?

Będziesz odpowiadać na pytania wielokrotnego wyboru.

Zarezerwuj 15 minut bez żadnych przerw.

Znajdź ciche miejsce, gdzie będziesz mógł/mogła się skupić.

Na początek prosimy o podanie kilku szczegółów

O EF

At the forefront of innovation in language training, since 1965

55+ lat

Doświadczenie w kursach językowych za granicą

600+

Szkoły i biura EF

100+

Kraje z obecnością EF

Często zadawane pytania

Szybkim sposobem na sprawdzenie swojego poziomu hiszpańskiego jest przystąpienie do testu online. Testy te są zazwyczaj bezpłatne. Jeśli potrzebujesz certyfikatu z języka hiszpańskiego do pracy lub na studia, prawdopodobnie będziesz musiał/a przystąpić do płatnego egzaminu z języka hiszpańskiego, takiego jak DELE. Możesz także poprosić kogoś, kto dobrze mówi po hiszpańsku, o pomoc w sprawdzeniu Twojego poziomu hiszpańskiego, aczkolwiek jeśli ta osoba nie jest nauczycielem, będzie w stanie podać Ci tylko orientacyjny poziom.

Istnieje wiele sposobów na sprawdzenie swojego poziomu w języku hiszpańskim. Najbardziej oczywistym jest przystąpienie do testu z języka hiszpańskiego, ale istnieje również kilka innych metod. Możesz prowadzić dziennik ucznia, w którym zapisujesz swoje cele, postępy i sukcesy. Możesz regularnie rozmawiać z native speakerem języka hiszpańskiego i prosić go o pomoc w śledzeniu swoich postępów. Wreszcie, możesz wziąć udział w kursie hiszpańskiego, podczas którego Twój nauczyciel będzie mierzył Twoje postępy.

CEFR jest najpopularniejszym systemem pomiaru poziomu znajomości języka hiszpańskiego. Obejmuje on 6 poziomów podzielonych na 3 szerokie zakresy (A, B, C) od podstawowego do zaawansowanego. Na poziomie podstawowym możesz rozmawiać po hiszpańsku na tematy codzienne. Poziom ten jest wystarczający aby podróżować do krajów hiszpańskojęzycznych jako turysta. Na poziomie średniozaawansowanym możesz wyrażać wątpliwości i obawy, opowiadać historie i argumentować, zwłaszcza na znane tematy. Poziom średniozaawansowany jest wystarczający do podjęcia licznych form pracy w języku hiszpańskim. Na poziomie zaawansowanym możesz z łatwością komunikować się w języku hiszpańskim, nawet jeśli temat nie jest Ci znany.

Wybór najlepszego egzaminu z hiszpańskiego zależy od Twoich potrzeb. Jeśli pracodawca lub organizacja prosi Cię o potwierdzenie znajomości języka hiszpańskiego, zazwyczaj określą oni, jaki egzamin musisz zdać. Najczęściej uznawane egzaminy z języka hiszpańskiego to DELE, SIELE i CELU. Jednak żaden z tych egzaminów może nie być odpowiedni dla Ciebie. Wszystkie są kosztowne i muszą być zaplanowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli nie musisz podchodzić do standardowego egzaminu, najlepszym testem z hiszpańskiego może być jedna z bezpłatnych opcji online.