Masz już rezerwację w EF i masz pytania? Zadzwoń pod numer: 22 825 01 31
EF Kurs Intensywny
EF Kurs Intensywny

EF Kurs Intensywny

Ucz się języka tak szybko, jak to możliwe, w celach akademickich lub zawodowych.
32 Lekcje / Tydzień
(40 minut każda lekcja)
16 Zajęć ogólnojęzykowych
04 Ćwiczenia
10 Lekcji tematycznych
02 Godziny lekcyjne wykładu
 • Poziomy:
  Wszystkie poziomy
 • Daty rozpoczęcia:
  Każdy poniedziałek roku
 • Długość:
  Od 2 do 52 tygodni
 • Kurs online przed kursem:
  Od momentu rezerwacji
 • Kurs online po kursie:
  Do 6 miesięcy dla wszystkich uczestników intensywnych kursów angielskiego.

Opis:
Zrób maksymalne postępy w nauce podczas pobytu za granicą. Polecany szczególnie tym, którzy w krótkim czasie chcą osiągnąć jak największe postępy. Program zawiera 32 poranne i popołudniowe lekcje w tygodniu (w sumie 21h i 20 min.).

Nacisk kładziony jest na wszystkie aspekty nauki języka, co uczy pewności siebie w każdej sytuacji za granicą. Nasze zajęcia ogólnojęzyczne budują podstawę gramatyczną i leksykalną, podczas gdy ćwiczenia szkolą w zakresie komunikacji i wyszukiwania danych poprzez zajęcia dostosowane do Twoich zainteresowań.

Kurs intensywny oferuje maksymalną liczbę lekcji tematycznych, aby dać Ci pewność osiągnięcia Twoich celów. Ucząc się w klasie i online, możesz wybrać lekcje tematyczne związane z rozwojem osobistym, tematy wzmacniające Twoje kompetencje językowe, przygotowanie do egzaminów lub studiów za granicą albo coś z zakresu kultury i sztuki.

Dlaczego EF Kurs Intensywny to nasz najpopularniejszy kurs?
Ponieważ w jego trakcie nie tylko maksymalnie doskonalisz umiejętności językowe, ale także zyskujesz cenny czas, który możesz przeznaczyć na ćwiczenia z innymi uczestnikami kursu. Ta dodatkowa interakcja pozwala Ci komunikować się w naturalny sposób, szybciej niż na innych kursach, a Twoje znajomości mogą przerodzić się w długotrwałe przyjaźnie.

Na ile tygodni powinien wyjechać kursant, decydując się na EF Kurs Intensywny?
Im dłuższy pobyt, tym większe postępy. Studenci, którzy chcą osiągnąć zaawansowany poziom językowy, powinni wyjechać na okres 4-6 tygodni kursu. Trzeba pamiętać, że ucząc się na Kursie Intensywnym, uczysz się 25-50% szybciej. 6-tygodniowy kurs pozwala przejść o jeden poziom wyżej, a studenci Kursu Intensywnego osiągają płynność językową już po 3 miesiącach.

EF Learning Guarantee
Learning Guarantee
Będziesz przechodzić na kolejny poziom kursu co sześć tygodni*, jeśli będziesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i odrabiać zadane prace, a w zależności od Twoich postępów możesz robić postępy nawet szybciej. Nasza metoda zagwarantuje, że zrobisz maksymalne postępy – w przeciwnym razie będziesz się uczyć bezpłatnie, aż osiągniesz zaplanowany poziom. *Może się to różnić w przypadku języków innych niż angielski