Kursy Egzaminacyjne Cambridge English
Kursy Egzaminacyjne Cambridge English

Kursy Egzaminacyjne Cambridge English

Zdobądź certyfikat języka angielskiego i umiejętności, które będą Ci zawsze przydatne.
32 Lekcje / Tydzień
(Lekcje 40-minutowe )
16 Zajęć ogólnojęzykowych
04 Ćwiczenia
10 Egzaminacyjnych lekcji tematycznych
02 Godziny lekcyjne wykładu
 • Poziomy:
  Od średnio zaawansowanego
 • Daty rozpoczęcia:
  Wybrane poniedziałki
 • Długość:
  8 do 52 tygodni
 • Kurs online przed kursem:
  Od momentu rezerwacji
 • Kurs online po kursie:
  Do 6 miesięcy dla wszystkich uczestników intensywnych kursów angielskiego.

Cambridge English to brytyjskie egzaminy językowe organizowane przez University of Cambridge. Certyfikaty są dowodem biegłości językowej m.in. podczas aplikacji na studia czy w procesie zatrudnienia w większości anglojęzycznych krajów. Oferowane są w wersji papierowej oraz elektronicznej. Egzaminy Cambridge sprawdzają zdolność czytania, pisania, rozumienia ze słuchu oraz konwersacji w języku angielskim.

Kwalifikacje
Cambridge English potwierdzają kwalifikacje językowe, certyfikowane przez University of Cambridge. Stanowią potwierdzenie poziomu językowego, co może być niezbędne w celu aplikacji na studia, podczas aplikacji do pracy za granicą lub do międzynarodowych organizacji.

Nasza ekspertyza
Egzaminy Cambridge mogą otworzyć Ci wiele drzwi na ścieżce rozwoju zawodowego lub akademickiego, dlatego też pomożemy Ci się do niego przygotować tak, byś osiągnął jak najlepsze rezultaty. Większość naszych szkół, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w USA są autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi, co oznacza że egzamin zostanie przeprowadzony przez pracowników EF, którzy sprawią że poczujesz się pewnie.

Do zapamiętania:
Lektoraty ogólne mogą potrwać kilka tygodni, a to wszystko po to, by stworzyć bazę pod przygotowania do konkretnego egzaminu. Dodatkowe terminy egzaminów są ustalane każdego miesiąca we wszystkich lokalizacjach, w zależności od dostępności.

Krótki kurs przygotowawczy
Opanuj podstawowe techniki zdawania testu. Całkowicie przygotujesz się tylko podczas pełnego kursu – jednak jeśli jesteś ograniczony czasem, skorzystaj z krótkiej formy kursu, która pokaże Ci techniki i strukturę danego egzaminu. Start w każdy poniedziałek, ucz się od 2 do 8 tygodni w naszym kampusie w Cambridge i w Santa Barbara.

EF Learning Guarantee
Learning Guarantee
Gwarantujemy ci przejście na kolejny poziom znajomości języka po każdych 6 tygodniach kursu, pod warunkiem aktywnego uczestniczenia we wszystkich zajęciach i wykonywania wszystkich prac domowych. Nasza metoda gwarantuje maksymalny postęp.