Masz już rezerwację w EF i masz pytania? Zadzwoń pod numer: 22 825 01 31
Kursy Egzaminacyjne Cambridge English
Kursy Egzaminacyjne Cambridge English

Kursy Egzaminacyjne Cambridge English

Zdobądź certyfikat języka angielskiego i umiejętności, które będą Ci zawsze przydatne.
32 Lekcje / Tydzień
(Lekcje 40-minutowe )
16 Zajęć ogólnojęzykowych
04 Ćwiczenia
10 Egzaminacyjnych lekcji tematycznych
02 Godziny lekcyjne wykładu
 • Poziomy:
  Od średnio zaawansowanego
 • Daty rozpoczęcia:
  Określone terminy do wyboru
 • Długość:
  8 do 52 tygodni
 • Kurs online przed kursem:
  Od momentu rezerwacji
 • Kurs online po kursie:
  Do 6 miesięcy dla wszystkich uczestników intensywnych kursów angielskiego.

Cambridge English to brytyjskie egzaminy językowe organizowane przez University of Cambridge. Certyfikaty są dowodem biegłości językowej m.in. podczas aplikacji na studia czy w procesie zatrudnienia w większości anglojęzycznych krajów. Oferowane są w wersji papierowej oraz elektronicznej. Egzaminy Cambridge sprawdzają zdolność czytania, pisania, rozumienia ze słuchu oraz konwersacji w języku angielskim.

Egzaminy
Cambridge English potwierdzają kwalifikacje językowe, w ramach systemu oceny języka angielskiego Uniwersytetu Cambridge. Stanowią potwierdzenie poziomu językowego, co może być niezbędne w celu aplikacji na studia, podczas aplikacji do pracy za granicą lub do międzynarodowych organizacji.

Wsparcie ekspertów
Naszym celem jest, aby nasi uczniowie byli przygotowani do osiągania najlepszych wyników na egzaminachWiększość naszych szkół, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w USA są autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi, co oznacza że egzamin zostanie przeprowadzony przez pracowników EF, którzy sprawią że poczujesz się pewnie.

Do zapamiętania:
Lektoraty ogólne mogą potrwać kilka tygodni, a to wszystko po to, by stworzyć bazę pod przygotowania do konkretnego egzaminu. Dodatkowe terminy egzaminów są ustalane każdego miesiąca we wszystkich lokalizacjach, w zależności od dostępności.

Krótki kurs przygotowawczy
Opanuj podstawowe techniki zdawania testu. Całkowicie przygotujesz się tylko podczas pełnego kursu – jednak jeśli jesteś ograniczony czasem, skorzystaj z krótkiej formy kursu, która pokaże Ci techniki i strukturę danego egzaminu.

EF Learning Guarantee
Learning Guarantee
Będziesz przechodzić na kolejny poziom kursu co sześć tygodni*, jeśli będziesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i odrabiać zadane prace, a w zależności od Twoich postępów możesz robić postępy nawet szybciej. Nasza metoda zagwarantuje, że zrobisz maksymalne postępy – w przeciwnym razie będziesz się uczyć bezpłatnie, aż osiągniesz zaplanowany poziom. *Może się to różnić w przypadku języków innych niż angielski