Nasze biura i szkoły są otwarte – gwarancja bezpiecznej nauki z EF w czasie Covid-19
Kursy Egzaminacyjne Cambridge English
Kursy Egzaminacyjne Cambridge English

Kursy Egzaminacyjne Cambridge English

Zdobądź certyfikat języka angielskiego, i umiejętności, które będą Ci zawsze przydatne.
32 Lekcje / Tydzień
(40 minut każda lekcja)
16 Zajęć ogólnojęzykowych
04 Ćwiczenia
10 Egzaminacyjnych lekcji tematycznych
02 Godziny lekcyjne wykładu
 • Poziomy:
  Od średnio zaawansowanego
 • Daty rozpoczęcia:
  Wybrane poniedziałki
 • Długość:
  8 do 52 tygodni
 • Kurs online przed kursem:
  Od momentu rezerwacji
 • Kurs online po kursie:
  Do 6 miesięcy dla wszystkich uczestników intensywnych kursów angielskiego.

Opis:
Cambridge English to brytyjskie egzaminy językowe organizowane przez University of Cambridge. Certyfikaty są dowodem biegłości językowej w wielu przypadkach – aplikacji na studia czy przy procesie zatrudnienia w większości anglojęzycznych krajów. Oferowane są w wersji papierowej oraz elektronicznej. Egzaminy Cambridge sprawdzają zdolność czytania, pisania, rozumienia ze słuchu oraz konwersacji w języku angielskim.

Kwalifikacje
Cambridge English zapewniają kwalifikacje uczącym się języka angielskiego, które są zatwierdzane przez University of Cambridge. Stanowią potwierdzenie poziomu językowego, co może być niezbędne w celu aplikacji na studia, w sprawach migracji lub pracowniczych w większości angojęzycznych krajów.

Nasza ekspertyza:
Jako że świat znacznie rozszerza swoje horyzonty dzięki egzaminom Cambridge, pomożemy Ci się do niego przygotować tak, byś osiągnął świetne rezultaty. Większość naszych szkół, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i USA, są autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi, co oznacza że egzamin zostanie przeprowadzony przez pracowników EF, którzy sprawią że poczujesz się pewnie.

Pamiętaj proszę:
Lektoraty ogólne mogą potrwać kilka tygodni, a to wszystko po to, by stworzyć bazę pod przygotowania do specjalistycznego egzaminu. Dodatkowe terminy egzaminów są ustalane każdego miesiąca we wszystkich lokalizacjach, w zależności od dostępności.

Krótki kurs przygotowawczy:
Zdobądź przygotowanie z technik zdawania testu. Całkowicie przygotujesz się tylko podczas pełnego kursu – jednak jeśli jesteś ograniczony czasem, skorzystaj z krótkiej formy, która pokaże Ci techniki i formę danego egzaminu. Start w każdy poniedziałek, ucz się od 2 do 8 tygodni w naszym kampusie w Cambridge.

EF Learning Guarantee
Learning Guarantee
Gwarantujemy ci przejście na kolejny poziom znajomości języka po każdych 6 tygodniach kursu, pod warunkiem aktywnego uczestniczenia we wszystkich zajęciach i wykonywania wszystkich prac domowych. Nasza metoda gwarantuje maksymalny postęp.