NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Programy w Anglii

Oferujemy szeroki wybór stacjonarnych kursów języka angielskiego w Wielkiej Brytanii dla studentów, dorosłych oraz profesjonalistów na naszych kampusach na terenie całego kraju. Zapewniamy możliwość studiów w Anglii na poziomach szkoły średniej oraz edukacji wyższej w ramach programów stypendialnych. Nasza prywatna międzynarodowa szkoła z internatem w Wielkiej Brytanii oferuje studia na dwóch kampusach, na których zapewniamy bardzo wysoki poziom nauki, jaki jest tylko dostępny w Anglii. Dla młodszych studentów oferujemy letnie obozy językowe suthat

Programy w Anglii
EF ACADEMY – <span>International Boarding Schools</span>

EF ACADEMY – International Boarding Schools

14 - 19 lat
Szkoła średnia za granicą
Ukończ szkołę średnią za granicą w jednym z kampusów EF w Wielkiej Brytanii lub w Stanach Zjednoczonych.
Kierunek: Anglia
Miasto: OxfordTorbay
Hult International Business School

Hult International Business School

Studia licencjackie, magisterskie, MBA i programy dla wyższej kady menedżerskiej
Zdobądź wykształcenie biznesowe w Hult, wielokrotnie nagradzanej szkole biznesowej posiadającej swoje kampusy na całym świecie.
Kierunek: Anglia
Miasto: Londyn
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Anglia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

16 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Anglia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Anglia

Nauka języka angielskiego

Jeżeli planujesz uczyć się angielskiego w Wielkiej Brytanii znałazłeś najlepszą opcję. EF oferuje szeroki wybór akredytowanych szkół na terenie całego kraju i własny system nauczania co gwarantuje osiągnięcie największego postępu w nauce. Niezależnie od Twojego poziomu, mamy dla Ciebie odpowiedni program nauczania w jednej z naszych szkół w Anglii. Oferujemy duży wybór kursów egzaminacyjnych oraz niezwykle popularny kurs biznesowy.

Uznawane kwalifikacje

Zanim zainwestujesz czas, środki finansowe oraz swoją energię w zdobywanie kwalifikacji naukowych, upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dla siebie program. Kwalifikacje, które nie są uznawane przez Twoją uczelnię albo pracodawców w Twoim kraju, mają niską wartość. Dlatego EF pomoże Ci przygotować się do egzaminu międzynarodowego, takiego, jak Cambridge English tests, IELTS, albo TOEFL. Wszystkie nasze programy oferowane w Anglii są certyfikowane przez odpowiednie organizacje. Masz pewność, że Twoja inwestycja jest w pełni wartościowa.