Australia

Kursy angielskiego w Brisbane

Kursy angielskiego w Brisbane
4.8
500
(500 ocen)
4.8

Kurs angielskiego w Brisbane to sposób na prawdziwe poznanie Australii! Oferta EF na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Proponujemy kursy od 3 tygodni do 12 miesięcy o średnim lub wysokim poziomie intensywności. Chcesz odpocząć na wakacjach czy pragniesz przygotować się do egzaminów wstępnych na zagraniczne uczelnie? Nasze kursy języka angielskiego w Brisbane zawsze staną na wysokości zadania i dostarczą Ci dokładnie tego, czego potrzebujesz!

Kursy angielskiego w Brisbane

Darmowy katalog

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Australia
Miasto: Brisbane
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Australia
Miasto: Brisbane
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Australia
Miasto: Brisbane
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: Australia
Miasto: Brisbane

Nauka języka angielskiego w Brisbane

Każdy, kto chciałby nauczyć się płynnie mówić po angielsku, powinien zobaczyć, jak wygląda nauka angielskiego w Brisbane. Kameralne klasy, najwyższej klasy nauczyciele, sprawdzona metodologia nauczania i międzynarodowe środowisko. A po zajęciach można się wybrać z nowymi przyjaciółmi do Story Bridge Climb czy Riverlife Adventure Adventure Centre lub odpocząć w parku na South Bank, Roma Street czy w Ogrodach Botanicznych. Nauka angielskiego w Brisbane to skuteczny sposób na poznanie świata i osiągnięcie płynności językowej.

Jest coś niesamowitego w podróży na inny kontynent. Ta egzotyka, nieznana kultura i odmienna atmosfera. Jeśli, tak jak my, posiadasz duszę podróżnika, puść wodze fantazji i wyjedź z nami do Australii. Właśnie tam znajduje się nasza szkoła językowa. Brisbane to czarowne miasto po drugiej stronie globu. Odnajdziemy tam dziedzictwo Aborygenów, a jednocześnie odczujemy klimat wielkiej metropolii. Tutaj historia splata się z teraźniejszością. Chcesz nauczyć się perfekcyjnie angielskiego? Zapraszamy! Zakosztuj egzotycznej podróży i wybierz naszą szkołę językową w Brisbane.

Budynek w stylu Art Deco na skrzyżowaniu West End i South Banks. Sharmonizowane wnętrza w nowoczesnym stylu. Duży taras. Zorganizowane wycieczki m.in. do Great Barrier Reef, Fraser Island, Australia Zoo. Łatwy dojazd do Streets Beach na Brisbane River. 15 minut spacerem do pobliskich butików, klubów i restauracji.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.