Wymiana studencka

Rok szkolny w Niemczech

Rok szkolny w Niemczech
4.7
910
(910 ocen)
4.7

Czy myślałeś kiedyś o szybkim nauczeniu się języka obcego i poznaniu kultury innego kraju? Spędź rok szkolny w Niemczech i szlifuj swój akcent, zdaj egzamin lub po prostu mów! Rok szkolny w Niemczech, to okazja spędzenia czasu w kraju, którego języka się uczysz i używanie go na codzień. Jeżeli szukasz opcji na szlifowanie swoich umiejętności językowych i chcesz poznać rówieśników z całego świata wybierz naukę Niemieckiego z EF.   

Rok szkolny w Niemczech

Darmowy katalog

Znajdź program

EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Niemcy
Miasto: BerlinMonachium
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: Niemcy
Miasto: BerlinMonachium

Szkoła w Niemczech

Spacer śladami Muru Berlińskiego, currywurst pod Bramą Brandenburską albo shopping w KaDeWe? A może bliżej Ci sercem do gór i wędrówek po alpejskich szlakach. Chciałbyś zobaczyć mecz na Allianz Arena i zajadać się słynnymi preclami? To tylko nieliczne z atrakcji jakie są na wyciągnięcie ręki na czas Twojego wyjazdu.

Czy Twoim celem jest nauka niemieckiego dla przyjemności czy może czeka Cię egzamin językowy, a może chcesz skorzystać z wymiany i sprawdzić czy studia za granicą są dla Ciebie ? Rozważ swoje możliwości wybierając rok szkolny w Niemczech.

Spędź swój rok szkolny w Niemczech z EF Education First. Aby dowiedzieć się więcej zamów darmowy katalog lub skontaktuj się z naszym konsultantem. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać idealny dla Ciebie wariant wyjazdu językowego. Nie czekaj, Twoja przygoda może zacząć się już teraz!

Ważne informacje przy wyborze kursu językowego na rok szkolny w Niemczech

Wybierając kurs językowy na cały rok szkolny w Niemczech decydujemy się na intensywną naukę niemieckiego nie tylko na zajęciach ale także na co dzień. EF przygotował dla Ciebie kilka wariantów zakwaterowania, w zależności co Tobie odpowiada. Do wyboru mamy rodzinę goszcząca lub zakwaterowanie na terenie kampusu. Dla juniorów przeznaczone są rezydencje blisko szkół.

Jak wygląda organizacja zajęć ?

Rok szkolny w Niemczech możesz spędzić na kilka sposobów, wybierając kurs klasyczny zostajesz zapisany na 26 jednostek lekcyjnych natomiast przy wyborze kursu intensywnego to 32 godziny lekcyjne. EF ma także kursy egzaminacyjne gdzie w sposób intensywny będziesz uczyć się strategii egzaminacyjnych i będziesz uczestniczyć w zajęciach ukierunkowanych na treści związane z egzaminem.

Zajęcia organizowane w ramach kursu intensywnego to SPINy, które pozwolą Ci na rozwijanie swoich konkretnych zainteresowań związanych z kulturą, sztuka czy sportem. Rok szkolny w Niemczech wcale nie musi być nudny!

Pamiętaj, że po zajęciach masz czas wolny na naukę oraz na poznanie swoich rówieśników z kursu. Szkoła językowa zadba o integrację oraz naukę przez zabawę, gry edukacyjne czy wyjazdy na wycieczki. Rok szkolny w Niemczech to okazja do poznania kraju, biorąc udział w wycieczkach fakultatywnych organizowanych przez pracowników szkoły, którzy zapewniają opiekę wszystkim jej uczestnikom.

Rok szkolny w Niemczech to Twoja szansa na rozwój, świetną zabawę oraz naukę języka. Skonsultuj się z naszymi doradcami językowymi, aby zorganizować Twój wyjazd marzeń.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.