Wymiana studencka

Wymiana studencka
4.9
1562
(1 562 ocen)
4.9

Chcesz nauczyć się języka obcego i mieszkać w innym kraju? Mamy dla Ciebie rozwiązanie jakim są zagraniczne wymiany językowe z EF Education. Wymiana studencka będzie krokiem ku budowaniu Twojej kariery i rozwojowi umiejętności językowych oraz interpersonalnych. Wybierz jeden z 10 języków i ucz się w jednej z 50 szkół, skorzystaj z okazji i zobacz jakie wymiany za granicę przygotowaliśmy. 

Wymiana studencka

Wymiana studencka

Darmowy katalog

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
Cultural Care Au Pair

Cultural Care Au Pair

18 - 26 lat
1-2 lata
Wymiana kulturowa w Stanach Zjednoczonych – ucz się i pracuj w USA z Cultural Care Au Pair!
Kierunek: USA

Student na wymianę

EF Education ma bogatą ofertę wyjazdów na wymiany językowe, jeżeli myślisz o wyjeździe za granicę i interesuje Cię wymiana studencka, zamów darmowy katalog lub skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy stworzą propozycję wymiany językowej dopasowanej do Ciebie i Twoich oczekiwań. 

EF Education to nie tylko obozy językowe na wakacje, możesz wyjechać także na dłuższy czas i skorzystać z wymiany zagranicznej dla licealistów. Jeżeli na poważnie myślisz o nauce języka obcego i chcesz podszkolić się za granicą, to wymiana studencka z EF jest dla Ciebie. Pamiętaj, że taka wymiana zagraniczna to niewymierne korzyści związane z poznawaniem nowych osób, budowaniu międzynarodowych przyjaźni i tworzenie wspomnień, które zostaną z Tobą na całe życie.

Wymiana studencka

W ofercie EF znajdziesz kilka wariantów, to Ty decydujesz jaki rodzaj wymiany językowej jest dla Ciebie, niezależnie czy chcesz skorzystać z wymiany zagranicznej dla licealistów czy dla studentów. Wymiany językowe mogą trwać semestr lub dwa. EF ma także ciekawą opcję Gap Year jako rodzaju wymiany zagranicznej dla licealistów lub studentów. 

Mamy dla Ciebie cały wachlarz możliwości, a to Ty wybierzesz czy wolisz spędzić trochę czasu w mieście, które nigdy nie zasypia i doświadczyć wielu kultur Nowego Jorku, a może wolisz rajskie klimaty Honolulu albo spowitego mgłą San Francisco? Oprócz Stanów Zjednoczonych mamy też inne kierunki, które cieszą się coraz większą popularnością.

Co powiesz na doświadczenie kultury wschodu, posmakowanie kuchni azjatyckiej i wybierzesz się w podróż do Seulu, zetkniesz się z wieloma kolorami i dźwiękami muzyki K-Pop, a może bliżej Ci do kraju kwitnącej wiśni? To tylko kilka z możliwości, Twoja wymiana zagraniczna zostanie dopasowana do Ciebie.

Wymiana językowa - semestr językowy za granicą

Wymiana zagraniczna może trwać tylko semestr, a może to być znacznie dłużej, w zależności od tego kiedy możesz wyjechać i jaki kierunek chcesz wybrać. Wymiana studencka z EF Education zaczyna się w określonych terminach, więc zaplanuj swój wyjazd już teraz i miej czas na zorganizowanie wszystkiego co niezbędne, a Twoja wymiana za granicę może okazać się najlepszą życiową decyzją.

Roczna wymiana zagraniczna dla licealistów i studentów - spędź swój Gap Year za granicą

Oprócz wyboru szkoły stoisz również przed wyborem zakwaterowania, zawsze masz dwie opcje. Wymiana studencka to również doświadczenie życia akademickiego w innym kraju, więc możesz mieszkać na terenie kampusu EF albo możesz wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej i zobaczyć życie codzienne mieszkańców danego kraju, którzy zaopiekują się Tobą i podzielą się swoją kulturą oraz zwyczajami.

Wymiana zagraniczna to Twoja świadoma decyzja, a my pomożemy Ci dobrać program spełniający Twoje oczekiwania i dopasujemy ten wyjazd, aby zamienił się w przygodę życia.

Jeżeli jesteś licealistą, Gap Year jest również dla Ciebie, będzie on bardzo pomocny w pokierowaniu swoją karierą akademicką zarówno gdy wiesz co chcesz dalej robić jak i w podjęciu dalszych kroków w poszukiwaniu inspiracji. Rok spędzony za granicą sprawi, że będziesz atrakcyjny dla potencjalnego pracodawcy, w ten sposób pokażesz swoją otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji, a przede wszystkim biegłość w języku obcym, którego nauczyłeś się na wymianie zagranicznej. Wymiany językowe za granicą to niepowtarzalna okazja aby spróbować dorosłego życia i w różnych ośrodkach akademickich w jednej z naszych szkół na całym świecie.

Rok przerwy w studiach nie oznacza przerwy w nauce. Pamiętaj, że wymiana zagraniczna to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju, gdzie poznasz swoich rówieśników z różnych stron świata i zbudujesz wieloletnie przyjaźnie. Wymiana studencka ma też na celu rozbudowanie Twojego słownictwa, nauczysz się języka akademickiego oraz języka potocznego, którego używają mieszkańcy danego kraju w codziennym życiu. Im dłuższa wymiana studencka tym lepsza znajomość i biegłość w posługiwaniu się językiem obcym. EF kładzie nacisk na całkowite zanurzenie się w kulturze i języku danego kraju, co ma na celu maksymalne wykorzystanie czasu i efektywną naukę. Wymiana studencka to doskonała opcja do sprawdzenia się w nowej sytuacji i otwarcia się na nowe możliwości.

Ważne informacje przy wyborze opcji wymiany językowej

Zanim zdecydujesz się na wzięcie udziału w wymianie studenckiej odpowiedz sobie na kilka ważnych pytań takich jak: cel i efekty jakie chcesz osiągnąć oraz w jakim czasie chcesz zrealizować swój plan. Wymiana studencka może mieć formę klasyczną i intensywną, to od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz. Wymiana zagraniczna sprawi, że otworzysz się na innych, oswoisz się z różnorodnością kulturową, a przy tym nauczysz się języka obcego.

Wymiana zagraniczna z EF nie ogranicza się tylko do jednego miejsca, mamy dla Ciebie opcję wymiany językowej na rok, gdzie możesz uczyć się aż trzech języków obcych w trzech różnych krajach. Nasi konsultanci zorganizują wszystko co niezbędne i przeprowadzą Cię krok po kroku przez wszystkie etapy poprzedzające wymianę studencką.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.