Wymiana studencka

Rok szkoły w USA

Rok szkoły w USA
4.8
712
(712 ocen)
4.8

Myślisz o nauce angielskiego za granicą? Zwykły obóz językowy to za mało? Nie ograniczaj się i pomyśl o spędzeniu całego roku w USA. Rok szkolny lub rok akademicki w USA z EF. Chcesz nauczyć się języka angielskiego szybko i przyjemnie? Zdecyduj się na rok szkolny w USA albo rok akademicki w USA z EF. Jeżeli zawsze marzyłeś o poznawaniu kultury oraz ludzi tego kraju to taki wyjazd jest idealną opcja dla Ciebie. Wyjedź na przygodę życia z EF!

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: USA
Miasto: Nowy Jork Los AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USA
Miasto: Nowy Jork Los AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle
EF ACADEMY

EF ACADEMY

14-19 lat
1 - 4 lat
Prywatne szkoły
Ucz się i zamieszkaj z uczniami z 75 narodowości. Zdobądź uznawaną międzynarodowo maturę i dostań się na najlepsze uczelnie.
Kierunek: USA
Miasto: Nowy Jork Los Angeles

Szkoła w USA

Co powiesz żeby wtopić się w mieszankę kultur i maszerować po Time Square jak prawdziwy Nowojorczyk? A może wolisz nauczyć się surfować wśród fal Oceanu Spokojnego w San Diego?

Co powiesz na zajadanie się słynnym ciastem limonkowym z Key West na Florydzie, gdzie wypoczywać będziesz na najsłynniejszej plaży po wschodniej stronie Stanów Zjednoczonych - Miami Beach? 

Nie zwlekaj- zaplanuj swój rok szkolny w USA, w miejscowości, która jest najlepiej dopasowana do Twojego charakteru. Jeżeli masz wątpliwości zapytaj o to, co w swojej ofercie ma EF i stwórz swój własny wyjazd językowy na rok szkolny w USA.

Czy myślisz o nauce w najlepszych ośrodkach w Stanach Zjednoczonych? Wyobrażasz sobie siebie w środowisku studentów Harvardu czy MIT? Sprawdź jak możesz spędzić rok w USA, w najpopularniejszym mieście wśród studentów z całego świata, zwiedzaj, mieszkaj i ucz się w Bostonie. Zaplanuj swój rok akademicki w USA.

Rok szkoły w USA z EF

Wyjazdy językowe z EF to Twoja szansa na naukę najpopularniejszej odmiany języka angielskiego, jaką można usłyszeć w piosenkach czy filmach. Chcesz mówić z fajnym akcentem, a może w ogóle chcesz zacząć mówić po angielsku? Nieważne od jakiego poziomu zaczniesz, szybkie i odczuwalne postępy zauważysz już po 6 tygodniach. Zaplanuj rok szkolny w USA z nami, a zobaczysz jak rozwinie się Twój potencjał oraz ilu ludzi z całego świata poznasz uczestnicząc w zajęciach.

Przyjaźnie na całe życie i wspomnienia, o których będziesz długo opowiadać. A może właśnie to sprawi, że odkryjesz co chcesz robić w przyszłości. Jeżeli jesteś maturzystą lub studentem, przekonaj się co przygotowaliśmy dla Ciebie i w jakich miejscach możesz spędzić swój rok akademicki w USA.

Co wziąć pod uwagę planując rok szkolny w USA?

Education First oferuje kilka wariantów na rok szkolny w USA. Jeżeli masz ukończone 16 lat i chcesz uczyć się angielskiego w jednej z naszych szkół, zadamy Ci istotne pytanie: jak intensywną naukę planujesz i jaki jest Twój cel pobytu w USA?

Jeżeli planujesz zdawać egzamin językowy, który potem będzie wymagany na studiach wówczas dobierzemy Ci kurs, który przygotuje Cię do zagadnień jakie pojawią  się na takim teście, a Ty będziesz miał pewność, że rok szkolny w USA otworzy Ci drzwi do dalszej kariery.

Jeżeli czeka Cię nauka, aby podciągnąć się językowo wówczas możesz wybrać dwie opcje kursu: klasyczną lub intensywną.

Zanim wyjedziesz na rok szkolny w USA

Kwestia przygotowań może być bardzo uciążliwa ale pamiętaj, że to tylko jeden, mały krok w kierunku niezapomnianej  edukacyjnej przygody.

Rezerwacja kursu ma rok szkolny w USA to początek drogi do Twojego celu. Nasi konsultanci językowi pomogą Ci przygotować się do wszystkiego. Możesz liczyć na informacje o szkole, w której będziesz się uczyć, o atrakcjach jakie się tam znajdują, a Twoi rodzice otrzymają wszelkie niezbędne instrukcje jak przygotować się na rok szkolny w USA swojej pociechy.

Aktywności i organizacja zajęć na rok szkolny w USA

Plan zajęć jest zawsze dostępny na platformie myEF, do której mają dostęp zarówno dzieci jak i rodzice. Tutaj pojawiają się najistotniejsze informacje dotyczące szkoły, zajęć oraz to swoista baza danych.

Każdego dnia po zajęciach kursanci mogą brać udział w zajęciach przygotowanych przez pracowników szkoły. Natomiast w weekendy organizowane są wycieczki fakultatywne do różnych ciekawych i integrujących miejsc. Wszystko odbywa się pod opieką naszych rezydentów to gwarancja bezpieczeństwa w czasie całego roku szkolnego w USA.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zamów nasz bezpłatny katalog lub skontaktuj się z naszym konsultantem. Zapraszamy na spotkania do naszego biura w Krakowie i Warszawie, a wkrótce w Gdańsku. Nie czekaj, Twój rok szkolny w USA sam się nie zorganizuje- czekamy na Ciebie!

Rok akademicki w USA

Planując swój rok akademicki w USA, pomyśl jak wykorzystać ten czas, aby zaowocował w przyszłości. Twoja kariera zawodowa z pewnością rozwinie się w dobrym kierunku, a doświadczenie i znajomości jakie nawiążesz podczas roku w USA będą pomocne w kształtowaniu planów na przyszłość.

Sprawdź jakie kierunki mamy dla Ciebie na poszczególnych uczelniach. Rok akademicki w USA może być ukierunkowany tylko na naukę języka, a może być też związany z profesjonalnym rozwojem angielskiego biznesowego, kursów MBA, social media, moda oraz design albo sztuka lub stosunki międzynarodowe. Twój rok w USA to Twój wybór, a my Ci w tym wszystkim pomożemy!

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.