O nas

Doświadczenie, jakość i innowacje od 1965 roku. Od ponad 50 lat kierujemy się w EF misją otwierania świata poprzez edukację; która jest teraz aktualna bardziej niż kiedykolwiek. EF to największa na świecie prywatna firma edukacyjna, nasze elastyczne programy rozwijają umiejętności językowe uczniów, budują pewność siebie i świadomość kulturową i urzeczywistniają ich marzenia.

Otwieramy świat przez edukację

EF Method opiera się na prostej zasadzie: im bardziej spersonalizujemy program według unikalnych celów i potrzeb każdego kursanta, tym szybsza będzie nauka języka. EF Method daje gwarancję postępu i trwałych umiejętności językowych – bez względu na poziom początkowy i język ojczysty kursanta. Kurs jezykowy EF łączy pracę z doświadczonymi nauczycielami, interaktywne zajęcia, najnowsze technologie, sesje projektowe i praktykowanie języka w sytuacjach życia codziennego. Dzięki temu nasi kursanci robią maksymalne postępy podczas pobytu za granicą. Nasze wysokie standardy nauczania są uznawane na całym świecie dzięki akredytacji takich organizacji, jak British Council, EAQUALS i ACCET.

Współpraca i badania

EF współpracuje z najlepszymi uniwersytetami, aby stale podnosić poziom edukacji językowej. Naukowcy ze współpracujących instytucji śledzą najnowsze badania i rozwiązania w lingwistyce, dydaktyce, technologii i testowaniu. Wspólnie angażujemy się w badania i innowacje, które będą wyznaczać kierunek nauki języków w przyszłości.

EF współracuje m.in. z:

  • University of Cambridge

  • Peking University

  • EF EdTech

Nauka za granicą z EF

EF oferuje szeroki zakres programów nauki za granicą - od podróży grupowych, przez elastyczne, indywidualne kursy językowe, po długoterminowe programy edukacyjne nastawione na osiągnięcie płynności językowej. Ucz się języka za granicą w grupie typu all-inclusive, pod okiem EF Leadera lub w ramach indywidualnego kursu zagranicznego. Twórz wspomnienia na całe życie z nowymi przyjaciółmi z całego świata, wspólnie ucząc się języka i odkrywajac nowe kultury z EF.

Zamów bezpłatny katalog

EF Pro Cycling

W 2018 EF wkroczył w świat profesjonalnego kolarstwa, przejmując drużynę UCI WorldTour - zrzeszającą 30 kolarzy EF reprezentujących 15 narodowości. W 2022, poza drużyną mężczyzn, EF zostanie sponsorem głównym najdłużej działającej zawodowej drużyny kolarskiej kobiet w Ameryce Północnej. Nasza kobieca drużyna będzie nosiła nazwę EF Education-TIBCO-SVB. Co dla nas najistotniejsze, działamy na rzecz ustanawiania standartów wynagrodzeń kobiecej strony sportu, opłacając każdą z naszych pełnoetatowych zawodniczek w minimum tej samej kwocie, co topowego, profesjonalnego zawodnika z męskiej drużyny WorldTour.

EF i Igrzyska Olimpijskie

Przyjaźń. Doskonałość. Szacunek. To podstawowe wartości ruchu olimpijskiego. Odkąd baron Pierre de Coubertin ustanowił współczesne Igrzyska Olimpijskie, Międzynarodowy Komitet Olimpijski inspiruje młodzież i dorosłych do działań na rzecz lepszego świata i globalnego pokoju. Jako EF, rozumiemy znaczenie tej misji i staramy się ją realizować - od 1988 współpracujemy z Olimpiadą, projektując i wdrażając szereg rozwiązań edukacyjnych, promujących akceptację i wzmacnianie więzi w ramach Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich. Przeprowadziliśmy testy językowe online dla wolontariuszy, opracowaliśmy cyfrowe programy edukacyjne dotyczące sportu i organizacji olimpijskich oraz uczyliśmy profesjonalnych umiejętności językowych członków komitetów organizacyjnych.

Nasze współprace

Mamy zaszczyt być od lat zaufanym dostawcą kursów językowych i edukacyjnych w ramach Igrzysk Olimpijskich.

  • Tokio 2020, oficjalny partner w zakresie szkoleń językowych

  • Oficjalny sponsor usług edukacyjnych podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018

  • Oficjalny dostawca usług językowych podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016

  • Oficjalny dostawca programów językowych podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014

  • Oficjalny dostawca szkoleń językowych podczas Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008

  • Oficjalna szkoła językowa Letnich Igrzysk Olimpijskich w Seulu 1988