Wyjazdy indywidualne

Inspiruj do nauki języków przez zanurzenie w kulturze, wspierając swoich uczniów w nauce języków za granicą. Twoi uczniowie mogą wyjechać na indywidualny, elastyczny kurs językowy, trwający od 2 tygodni do 1 roku, począwszy od poniedziałku. W naszych akredytowanych, międzynarodowych kampusach językowych EF, młodzi kursanci spotkają się z uczniami z ponad 100 innych krajów i zaczną robić szybkie postepy - od ożywionych dyskusji w klasie, po pełne wrażeń zajęcia towarzyskie.

Wybierz idealny kurs dla swoich uczniów

Twoi uczniowie zrobią gwarantowane postępy językowe dzięki naszym innowacyjnym metodom nauczania, łączącym zajęcia w klasie, interaktywne narzędzia oraz wymianę i doświadczenia międzykulturowe.

Imersja językowa

Programy nauki języków za granicą EF to zmieniające życie, intensywne doświadczenie zanurzenia w lokalnym języku i kulturze.

Twoi uczniowie będą rozwijać swoje umiejętności językowe, odkrywając nieznane miejsca z nowymi przyjaciółmi. Program immersji językowej to zdecydowanie najszybszy sposób na naukę języka obcego - niezależnie od tego, czy ćwiczy się nowe umiejętności przy stole z rodziną goszczącą, czy podczas zwiedzania lokalnych zabytków i atrakcji.

Skontaktuj się z nami

Z EF przez całą drogę

Organizujemy kompletne doświadczenie edukacyjne i kulturowe; w tym lekcje języka, transporty, zakwaterowanie i zajęcia pozalekcyjne.

Wsparcie

Zespół EF dba o to, abyś podczas swojej podróży za granicę czuł się jak w domu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przyjacielskiej porady, pomocy w zaplanowaniu Twoich weekendowch zajęć, czy wskazówek dojazdu do centrum - drzwi do naszego biura są zawsze dla Ciebie otwarte.

Sprawy wizowe

W kwestii wiz jesteśmy ekspertami. W razie potrzeby, pomożemy na każdym kroku.

Transfery lotniskowe

Nasz serwis transferowy będzie na Ciebie czekał przy Twoim przylocie i odwiezie Cię na lotnisko, żebyś zdążył na samolot do domu.

Zakwaterowanie

Oferujemy opcje zakwaterowania, umożliwiające zintegrowanie się naszych kursantów z lokalną kulturą. Czy zdecydujesz się na mieszkanie z rodziną goszczącą, czy pobyt w kampusie - na pewno doświadczysz jakości i komfortu.

Wyżywienie

Poczuj smak lokalnej kuchni - przy wspólnym stole z Twoją rodziną goszczącą lub przy posiłku z kolegami w naszej kampusowej stołówce Crave Kitchen.

Rezerwacje lotów

W ramach usług podróżniczych EF, pomożemy ci zarezerwować lot z dogodnymi połączeniami w konkurencyjnych cenach.

Nasze destynacje

Wybierz swój cel podróży, dowiedz się więcej o wymarzonym mieście i poznaj swoją nową szkołę.