Zarezerwuj swój kurs językowy

Strona 1 z 2 Strona 2 z 2

Spersonalizuj swój kurs

Zarezerwuj swój kurs językowy za granicą z nami. To proste i zajmuje mało czasu. Spersonalizuj swój kurs tak, aby spełnił Twoje oczekiwania. Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas. Zawsze chętnie Ci pomożemy.

Kursy

Zakwaterowanie

Pokój dwuosobowy u starannie wybranej rodziny goszczącej EF jest wliczony w cenę kursu. Można wybrać jedną z innych opcji zakwaterowania dostępnych poniżej.

EF Rodzina goszcząca

EF Rezydencje

Ubezpieczenie

Informacje kontaktowe

Poprzedni

Potwierdzenie rezerwacji

Kursy

Zakwaterowanie

Ubezpieczenie

Opłata rezerwacyjna

Podręczniki

Dopłata za sezon letni

Weekly Mid-Summer Supplement

Total Price

* Całkowity koszt zależy od wyboru rodzaju zakwaterowania

Dziękujemy bardzo!

Dziękujemy za zarezerwowanie kursu. Jesteś już krok bliżej od niezapomnianej przygody za granicą. Twoja rezerwacja będzie potwierdzona mailowo, a Twój doradca językowy skontaktuje się z Tobą niedługo.

Pobierz podsumowanie Twojej rezerwacji

Zapłać opłatę administracyjną

Dla Twojej wygody możesz zapłacić teraz opłatę administracyjną za pośrednictwem naszej bezpiecznej usługi płatności online. Natychmiastowa opłata online przyśpieszy zagwarantowanie miejsce w szkole EF.

Pierwsza wpłata obejmuje opłatę adminstracyjną i jest obowiązkowa, by zagwarantować udział w kursie. Jeśli kupiłeś ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, koszt ten jest również wliczony do pierwszej faktury.

EF Education First EF Education First EF Education First EF Education First

Dziękujemy za wybranie opcji płatności przelewem. Twój doradca językowy skontaktuje się z Tobą niedługo i wyśle Ci fakturę.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.