Masz już rezerwację w EF i masz pytania? Zadzwoń pod numer: 22 825 01 31

Zarezerwuj swoją wymarzoną podróż z EF

Co zawiera opłata za kurs?
  • Wybrany przez Ciebie kurs językowy

  • Zakwaterowanie we współdzielonym pokoju u rodziny goszczącej z wyżywieniem typu half board (śniadanie i obiadokolacja od poniedziałku do piątku oraz wszystkie posiłki w weekendy) lub w akademiku EF w wybranych szkołach (patrz: strony poszczególnych miejscowości)

Jak będzie zorganizowana moja podróż na kurs językowy EF?

Możemy zorganizować dla Ciebie zarówno loty, jak i transfery. Wystarczy, że skontaktujesz się z biurem EF, aby uzyskać więcej informacji i spersonalizowaną ofertę.

Daty rozpoczęcia kursów

Większość kursów EF rozpoczyna się w każdy poniedziałek roku. W sprawie szczegółów skontaktuj się z biurem EF.

Jakie opłaty należy uiścić teraz?
  • Opłatę rejestracyjną należy uiścić w momencie rezerwacji kursu

Czy potrzebuję ubezpieczenia turystycznego?

Wszyscy kursanci muszą posiadać ubezpieczenie podróżne. W ofercie EF znajduje się międzynarodowe ubezpieczenie ERIKA, obejmujące m.in. chorobę/wypadek, w określonych wypadkach koszty związane z przerwaniem podroży/powrotem, kradzież, opóźnienia, odpowiedzialność cywilną.

Ubezpieczenie od kosztów reygnacji

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jest dostępne w momencie rezerwacji. To jednorazowa, bezzwrotna opłata. Uczestnik, który wykupił ww. ubezpieczenie, ma prawo do bezpłatnych zmian w rezerwacji lub do rezygnacji z kursu językowego w dowolnym momencie z powodu choroby, uniemożliwiającej uczestnictwo w kursie w wybranym terminie.

Miejsca, które pokochasz

Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami