Zarezerwuj kurs semestralny lub roczny z EF, a loty otrzymasz od nas w prezencie!
Kursy
Kursy

Programy

Wszystkie kategorie

Advanced Diplomas

Zaprojektowany, aby zapewniać osobom pracującym lepsze narzędzia do osiągania swoich założeń. Ten innowacyjny kurs może...

Dowiedz się więcej

EF Rok Wielojęzykowy

Ucz się za granicą i poznawaj świat

Połącz fascynującą podróż z nauką nawet trzech różnych języków w zaledwie dziewięć miesięcy. Ten wyjątkowy program jest dostępny we wszystkich międzynarodowych kampusach językowych EF. Języki spośród których możesz wybierać to: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, mandaryński, japoński i koreański.

Rozpocznij swoją podróż w dowolny poniedziałek roku i sam zdecyduj, jak podzielić swoje 36 tygodni na 6-tygodniowe moduły, każdy w innym kraju. Wyobraź sobie, że studiujesz w najgorętszych miastach Azji (Tokio, Singapur, a może Seul?) lub odkrywasz swoją pasję do sztuki w najmodniejszych miastach świata (Nowy Jork, Paryż, Berlin). Wybierz swoje wymarzone miejsca i zaprojektuj niezapomniany rok za granicą.

Całkowity czas nauki wynosi 17 godzin i 20 minut tygodniowo w przypadku kursu klasycznego lub 21 godzin i 20 minut tygodniowo w opcji intensywnej. Start w każdy poniedziałek. Twoja wymarzona podróż może rozpocząć się lada dzień!

Opcja: 2 języki, 2 miejsca

Przykład 1: Madryt (18 tygodni) - Nowy Jork (18 tygodni)

Przykład 2: Boston (24 tygodnie) - Kostaryka (12 tygodni)

Opcja: 3 języki, 3 miejsca

Przykład 1: Miami (6 tygodni) - Rzym (24 tygodnie) - Singapur (6 tygodni)

Przykład 2: Nowy Jork (6 tygodni) - Seul (12 tygodni) - Tokio (18 tygodni)

Kontakt