Zarezerwuj kurs semestralny lub roczny z EF, a loty otrzymasz od nas w prezencie!
IELTS Exam
IELTS Exam

IELTS Exam

Pogłębij swoją wiedzę w celach akademickich lub zawodowych.
32 Lekcje / Tydzień
(40 minut każda lekcja)

16 Ogólne lekcje językowe 
04 Ćwiczenia
10 Lekcji tematycznych
02 Wykłady

  • Poziom:
    Średnio zaawansowany / Zaawansowany
  • Długość:
    W trakcie ostatniego semestru
  • Daty rozpoczęcia:
    styczeń / kwiecień / czerwiec / wrzesień

Zdobądź potwierdzenie swojej biegłości językowej.
Ten program jest idealny dla kursantów, którzy uczą się lub pracują w miejscu, gdzie język angielski jest językiem oficjalnym. Dostępne w: Londynie, Oksfordzie, Cambridge, Brighton, Bournemouth, Bristolu, Manchesterze, Dublinie, Malcie St. Julian's, Nowym Jorku, Bostonie, Santa Barbara, Vancouver, Kapsztadzie.

Opis egzaminu
IELTS, International English Language Testing System, jest wymagany do podjęcia studiów w wielu krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Jest uznawany przez wiele uniwersytetów, pracodawców, organizacje zawodowe, urzędy imigracyjne i inne agencje rządowe. Całkowity czas nauki wynosi 21 godzin i 20 minut tygodniowo.

EF Learning Guarantee
Gwarancja Jakości EF
Będziesz przechodzić na kolejny poziom kursu co sześć tygodni*, jeśli będziesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i odrabiać zadane prace, a w zależności od Twoich postępów możesz robić postępy nawet szybciej. Nasza metoda zagwarantuje, że zrobisz maksymalne postępy – w przeciwnym razie będziesz się uczyć bezpłatnie, aż osiągniesz zaplanowany poziom. *Może się to różnić w przypadku języków innych niż angielski