Masz już rezerwację w EF i masz pytania? Zadzwoń pod numer: 22 825 01 31
EF kurs intensywny
EF kurs intensywny

EF kurs intensywny

Zwiększ intensywność, aby uzyskać szybsze postępy.
32 Lekcje / Tydzień
(40 minut każda lekcja)
16 Ogólne lekcje językowe
04 Ćwiczenia
10 Lekcji tematycznych
02 Wykłady
  • Poziom:
    Podstawowy/ Średnio zaawansowany /Zaawansowany
  • Długość:
    6 miesięcy / 9 miesięcy / 11 miesięcy
  • Daty rozpoczęcia:
    styczeń / kwiecień / czerwiec / wrzesień

Zrób znaczące postępy
Nasz kurs intensywny oferuje maksymalną liczbę lekcji tygodniowo. Docenisz dodatkowe lekcje tematyczne, motywujące projekty akademickie, szeroką różnorodność nauczycieli i znaczniej więcej - w rezultacie Twoje umiejętności sięgną zenitu.

Ucz się przez cały czas
Będziesz się uczyć w najbardziej efektywny sposób - poprzez rozwój umiejętności na zajęciach i używaniu ich w świecie rzeczywistym oraz prezentowaniu swoich nowych umiejętności podczas projektów.

Specjalnie zaprojektowany przewodnik
Zrób maksymalne postępy podczas nauki, dzięki naszemu doskonale zaprojektowanemu przewodnikowi. Pozwoli Ci on mówić i pisać bez stresu. Lekcje odbywają się rano i po południu, łącząc zajęcia w klasie z zajęciami online.

Udoskonal swój spersonalizowany kurs
Nasz najbardziej popularny kurs intensywny może zostać połączony z innymi programami nauczania, np EF program praktyk lub wolontariat, który zapewnia elastyczność jakiej potrzebujesz, aby jak najwięcej skorzystać ze wyjazdu.

Wyspecjalizuj swój kurs przy użyciu lekcji tematycznych
Nasz kurs intensywny zapewnia również maksymalną liczbę lekcji tematycznych (łącznie 10 lekcji tygodniowo), które mogą być spersonalizowane, aby odzwierciedlać Twoje zainteresowania i aspiracje.

EF Learning Guarantee
Gwarancja Jakości EF
Będziesz przechodzić na kolejny poziom kursu co sześć tygodni*, jeśli będziesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i odrabiać zadane prace, a w zależności od Twoich postępów możesz robić postępy nawet szybciej. Nasza metoda zagwarantuje, że zrobisz maksymalne postępy – w przeciwnym razie będziesz się uczyć bezpłatnie, aż osiągniesz zaplanowany poziom. *Może się to różnić w przypadku języków innych niż angielski