Zarezerwuj kurs semestralny lub roczny z EF, a loty otrzymasz od nas w prezencie!
Kurs Intensywny EF
Kurs Intensywny EF

Kurs Intensywny EF

Zwiększ intensywność nauki i osiągaj lepsze rezultaty dzięki bardziej spersonalizowanemu programowi.
32 Lekcje / Tydzień
(Lekcje 40-minutowe)
16 Ogólne lekcje językowe
04 Ćwiczenia
10 Lekcji tematycznych
02 Wykłady
  • Poziom:
    Podstawowy/ Średnio zaawansowany /Zaawansowany
  • Długość:
    6 miesięcy / 9 miesięcy / 11 miesięcy
  • Daty rozpoczęcia:
    styczeń / kwiecień / czerwiec / wrzesień

Zrób znaczące postępy
Nasz kurs intensywny oferuje maksymalną liczbę lekcji tygodniowo. Docenisz dodatkowe lekcje tematyczne, motywujące projekty akademickie, szeroką różnorodność nauczycieli i znaczniej więcej - w rezultacie Twoje umiejętności sięgną zenitu.

Ucz się przez cały czas
Będziesz się uczyć w najbardziej efektywny sposób - poprzez rozwój umiejętności na zajęciach i używaniu ich w świecie rzeczywistym oraz prezentowaniu swoich nowych umiejętności podczas projektów.

Specjalnie zaprojektowany przewodnik
Zrób maksymalne postępy podczas nauki, dzięki naszemu doskonale zaprojektowanemu przewodnikowi. Pozwoli Ci on mówić i pisać bez stresu. Lekcje odbywają się rano i po południu, łącząc zajęcia w klasie z zajęciami online.

Udoskonal swój spersonalizowany kurs
Nasz najbardziej popularny kurs intensywny może zostać połączony z innymi programami nauczania, np EF program praktyk lub wolontariat, który zapewnia elastyczność jakiej potrzebujesz, aby jak najwięcej skorzystać ze wyjazdu.

Wyspecjalizuj swój kurs przy użyciu lekcji tematycznych
Nasz kurs intensywny zapewnia również 10 lekcji tematycznych tygodniowo, które mogą być spersonalizowane, aby odzwierciedlać Twoje zainteresowania i aspiracje. Ponad 150 lekcji SPIN do wyboru pozwala skupić się na tych aspektach języka, które są ważne w realizacji Twoich celów. Chcesz zostać lekarzem? Weź udział w naszej lekcji SPIN z języka medycznego. Prawnikiem? Wybierz SPIN języka prawniczego.

EF Learning Guarantee
Gwarancja Jakości EF
Będziesz przechodzić na kolejny poziom kursu co sześć tygodni*, jeśli będziesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i odrabiać zadane prace, a w zależności od Twoich postępów możesz robić postępy nawet szybciej. Nasza metoda zagwarantuje, że zrobisz maksymalne postępy – w przeciwnym razie będziesz się uczyć bezpłatnie, aż osiągniesz zaplanowany poziom. *Może się to różnić w przypadku języków innych niż angielski