Nasze biura i szkoły są otwarte – gwarancja bezpiecznej nauki z EF w czasie Covid-19
EF Pre-Master's
EF Pre-Master's

EF Pre-Master's

Zapewnij sobie gwarantowane miejsce na jedną z najlepszych uczelni.
30/32 Lekcje / Tydzień
(40 minut każda lekcja)
  • Poziomy
    Od średnio zaawansowanego do zaawansowanego
  • Daty rozpoczęcia
    Styczeń, kwiecień, czerwiec, wrzesień
  • Długość
    6, 9 albo 11 miesięcy

Opis
EF Prgram przygotowujący do studiów magisterkisch jest idealny dla osób, dla których angielski lub niemiecki nie jest językiem ojczystym, a które chcą rozpoczać studia magisterskie na uczelni międzynarodowej w UK, USA, Kanadzie, Australii lub Niemczech. Zdobądź wszystkie potrzebne umiejętności językowe oraz akademickie aby podjąć studia magisterskie lub podyplomowe oraz zwiększ swoją pewność siebie w wybranych zagadnieniach.

Kursy spersonalizowane
Studiuj przez 6, 9 lub 11 miesięcy i wybieraj spośród przedmiotów takich jak Biznes Międzynarodowy, Marketing, Prawo, Sztuka i wzornictwo oraz wiele innych. Podczas kursu zdobędziesz odpowiednie umiejętności językowe, badawcze oraz naukowe, aby poradzić sobie w wymagającym środowisku naukowym. Lekcje specjalistyczne oraz przygotowanie do egzaminów IELTS, TOEFL, GMAT i GRE pomogą Ci przygotować się do studiów magisterskich.

EF Learning Guarantee
Gwarancja Jakości EF
Jesteśmy pewni naszej metody nauczania, która pomoże studentom osiągnąć maksymalne postępy. Uczęszczaj na wszystkie zajęcia, wykonuj wszystkie zadania, a na pewno uda Ci się przejść na kolejny poziom w 6 tygodni.