Nasze biura i szkoły są otwarte – gwarancja bezpiecznej nauki z EF w czasie Covid-19
EF Pre-Master's
EF Pre-Master's

EF Pre-Master's

Zapewnij sobie gwarantowane miejsce na jedną z najlepszych uczelni.
30/32 Lekcje / Tydzień
(40 minut każda lekcja)
  • Poziomy
    Od średnio zaawansowanego do zaawansowanego
  • Daty rozpoczęcia
    Styczeń, kwiecień, czerwiec, wrzesień
  • Długość
    6, 9 albo 11 miesięcy

Opis
EF Prgram przygotowujący do studiów magisterkisch jest idealny dla osób, dla których angielski lub niemiecki nie jest językiem ojczystym, a które chcą rozpoczać studia magisterskie na uczelni międzynarodowej w UK, USA, Kanadzie, Australii lub Niemczech. Zdobądź wszystkie potrzebne umiejętności językowe oraz akademickie aby podjąć studia magisterskie lub podyplomowe oraz zwiększ swoją pewność siebie w wybranych zagadnieniach.

Kursy spersonalizowane
Studiuj przez 6, 9 lub 11 miesięcy i wybieraj spośród przedmiotów takich jak Biznes Międzynarodowy, Marketing, Prawo, Sztuka i wzornictwo oraz wiele innych. Podczas kursu zdobędziesz odpowiednie umiejętności językowe, badawcze oraz naukowe, aby poradzić sobie w wymagającym środowisku naukowym. Lekcje specjalistyczne oraz przygotowanie do egzaminów IELTS, TOEFL, GMAT i GRE pomogą Ci przygotować się do studiów magisterskich.

EF Learning Guarantee
Gwarancja Jakości EF
Gwarantujemy Ci przejście na kolejny poziom znajomości języka po każdych 6 tygodniach kursu przy spełnieniu warunków aktywnego uczestnictwa we wszystkich zajęciach i odrabiania prac domowych.