Zarezerwuj kurs semestralny lub roczny z EF, a loty otrzymasz od nas w prezencie!
EF University Foundation Program
EF University Foundation Program

EF University Foundation Program

Przygotuj się do studiów pierwszego stopnia za granicą.
30/32 lekcje
(po 40 min./tydz )
  • Poziomy
    Od średnio zaawansowanego do zaawansowanego
  • Daty rozpoczęcia
    Styczeń, kwiecień, wrzesień
  • Długość
    6, 9 albo 11 miesięcy

Opis 

Program EF, który przygotuje Cię do studiów na uniwersytecie (EF University Foundation Program) trwa 6, 9 lub 11 miesięcy i jest swoistym mostem łączącym Twoje doświadczenie w nauce języka z tym, co jest oczekiwane od Ciebie na wybranych studiach. 6-miesięczna opcja kursu jest dostępna na całym świecie dla kursantów spełniających niezbędne warunki. 

Zagwarantowane miejsce na uczelni 

Studenci, którzy z sukcesem ukończą ten program, mają zagwarantowane miejsce w jednej z naszych 230 uczelni partnerskich w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie i Australii. Aby pomóc Ci w drodze do sukcesu, nasz University Pathway Advisor pomoże Ci w wyborze odpowiedniego programu, zorganizowaniu wizyty na uczelni oraz wypełnieniu aplikacji

Nasze uczelnie partnerskie 

Nasze bliskie relacje z uczelniami na całym świecie, pozwalają Ci na szeroki wybór studiów. Dowodem jest ta liczba – 100% naszych absolwentów dostało się na preferowane uczelnie albo otrzymało miejsca na innych prestiżowych uniwersytetach, włączając University of Oxford, University of Cambridge, London School of Economics and Political Science, Harvard University, Massachusetts Institute of Technology i University of Sydney. 

Kontynuacja studiów

Kończąc EF University Foundation Program możesz automatycznie zacząć studia w Hult International Business School. Kurs EF przygotuje Cię do studiów, dając Ci sprawdzone umiejętności i pewność siebie kiedy używasz języka angielskiego w środowisku akademickim. Co ważne, po ukończeniu tych programów, możesz zacząć naukę w Hult bez potrzeby zdawania egzaminów IELTS czy TOEFL. 

Jak to działa 

Wybierz EF University Preparation Program aby rozwinąć swoje umiejętności językowe i inne umiejętności niezbędne do rozpoczęcia kolejnego kroku na Twojej akademickiej drodze – studiów w Hult International Business School. Pracownicy EF będą Cię wspierać na każdym etapie, włączając proces rekrutacji. Tym, którzy spełniają odpowiednie kryteria, możemy zagwarantować pomoc finansową podczas nauki. Nasze programy w Wielkiej Brytanii i Singapurze zawierają 30 lekcji w tygodniu (20 godzin) – wszystkie inne szkoły oferują 32 lekcje tygodniowo (21 godzin).

EF Learning Guarantee
Gwarancja Jakości EF
Będziesz przechodzić na kolejny poziom kursu co sześć tygodni*, jeśli będziesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i odrabiać zadane prace, a w zależności od Twoich postępów możesz robić postępy nawet szybciej. Nasza metoda zagwarantuje, że zrobisz maksymalne postępy – w przeciwnym razie będziesz się uczyć bezpłatnie, aż osiągniesz zaplanowany poziom. *Może się to różnić w przypadku języków innych niż angielski