NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Studia w Manchesterze

Studia w Manchesterze to metoda na poznanie żywego języka angielskiego oraz odkrycie kultury jednego z największych miast w Wielkiej Brytanii. Nasze zajęcia prowadzone są w kameralnych klasach, a nauczyciele w przystępny i zabawny sposób uczą języka angielskiego. Efekty są widoczne już po kilku dniach. Nawet jeśli do tej pory nauka języków obcych przychodziła Ci z trudnością, z EF Education First zaczniesz mówić szybciej niż Ci się wydaje. Wszystko za sprawą naszej nowoczesnej metody EfektaTM, która pomaga pokonać bariery językowe. Studia w Manchesterze pozwolą Ci na podniesienie poziomu umiejętności językowych prawie bez wysiłku!

Studia w Manchesterze

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Anglia
Miasto: Manchester

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Anglia
Miasto: Manchester

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Anglia
Miasto: Manchester

Studia w Manchesterze z EF Education First

Manchester to drugie co do liczby studentów miasto w Anglii, a jego studencka atmosfera jest odczuwalna m.in. w lokalach na Curry Mile i podczas imprez towarzyszących meczom Manchesteru United. Nasza przestronna szkoła znajduje się koło parku, który jest doskonałym miejscem na zajęcia na świeżym powietrzu. Centrum miasta, sklepy i muzyczne zakamarki Manchesteru znajdują się w odległości krótkiej przejażdżki.