NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Studia w Los Angeles

Studia w Los Angeles pozwolą Ci na opanowanie do perfekcji języka angielskiego, poznanie kultury Kalifornii i zdobycie dodatkowej wiedzy z przedmiotów, które Cię interesują. A po zajęciach wyrusz na podbój tego hollywoodzkiego miasta! Miłośników animacji na pewno skusi siedziba Warner Bros Studios i Paramount Pictures. Fanów meksykańskiej kuchni można będzie znaleźć na targu miejskim El Mercado. Plażowiczów przyciągnie urok otwartego Pacyfiku, złote plaże i niekończące się promenady, a młodzi astronomowie na pewno zawitają do Obserwatorium Griffith. A Ty co wybierasz?

Studia w Los Angeles

EF ACADEMY – Międzynarodowe licea z zakwaterowaniem

13 - 19 lat
1 - 5 lat
Kwalifikacja szkoły średniej za granicą
Ucz się i zamieszkaj z uczniami z 75 narodowości. Zdobądź uznawaną międzynarodowo maturę i dostań się na najlepsze uczelnie.
Kierunek: USA
Miasto: Los Angeles

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USA
Miasto: Los Angeles

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USA
Miasto: Los Angeles

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: USA
Miasto: Los Angeles