W nagłych wypadkach wyślij WhatsApp/SMS na numer +48501029645

Programy w San Francisco

EF Education First organizuje wyjazdy do San Francisco dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Chciałbyś spędzić wakacje w USA, a do tego nauczyć się płynnie mówić po angielsku? Wyjazdy do San Francisco dają Ci taką możliwość! EF Education First to największa organizacja edukacyjna na świecie. W ofercie posiadamy zajęcia na różnym poziomie i intensywności – od podstawowego do zaawansowanego, od kursów 2-tygodniowych do 12-miesięcznych. Wybierz program dopasowany do swoich potrzeb i wyjedź z nami do San Francisco

Programy w San Francisco

Hult International Business School

18+ lat
Studia licencjackie, magisterskie, MBA
Zdobądź wykształcenie biznesowe w Hult, wielokrotnie nagradzanej szkole biznesowej posiadającej swoje kampusy na całym świecie.
Kierunek: USA
Miasto: San Francisco

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USA
Miasto: San Francisco

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USA
Miasto: San Francisco

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: USA
Miasto: San Francisco

Cultural Care Au Pair

18 - 26 lat
1-2 lata
Wymiana kulturowa w Stanach Zjednoczonych – ucz się i pracuj w USA z Cultural Care Au Pair!
Kierunek: USA

San Francisco - stolica sztuki filmowej

San Francisco od zawsze inspirowało twórców niezliczonych piosenek, pisarzy i filmowców. Od bohemy na Haight-Ashbury do wielkich konstrukcji, takich jak kultowy Golden Gate Bridge – to kalifornijskie, pełne swobody miasto, dawało początek wielkim ideom i przyczyniło się do rozwoju sztuki. Nasza szkoła Fisherman’s Wharf znajduje się tylko kilka kroków od sklepów na North Beach i ekskluzywnego Nob Hill.