Masz już rezerwację w EF i masz pytania? Zadzwoń pod numer: 22 825 01 31
Kurs Klasyczny EF
Kurs Klasyczny EF

Kurs Klasyczny EF

Połączenie nauki języka i przygotowania do studiów w ramach programu długoterminowego.
26 Lekcji / Tydzień
(Lekcje 40-minutowe)
16 Lekcje ogólnojęzykowe
04 Ćwiczenia
04 Lekcji tematycznych
02 Wykłady
  • Poziom:
    Podstawowy/ Średnio zaawansowany /Zaawansowany
  • Długość:
    6 miesięcy / 9 miesięcy / 11 miesięcy
  • Daty rozpoczęcia:
    styczeń / kwiecień / czerwiec / wrzesień

Zapoczątkuj swoją międzynarodową przyszłość
Nasze kursy klasyczne to idealny sposób aby rozpocząć przygodę z nauką za granicą. Będziesz się uczyć zarówno na zajęciach w klasie jak i poza nią, ponieważ połączysz naukę języka z projektami akademickimi.

Podstawy
Zdobądź umiejętność zrozumienia native speakerów i inne najważniejsze umiejętności językowe. Lekcje prowadzone są rano oraz po południu łącząc lekcje klasyczne z zajęciami online. Dodatkowo możesz wzbogacić swój kurs o program praktyk lub wolontariat.

Wyjątkowe projekty naukowe
Podaczas swojego kursu weźmiesz udział w zajęciach projektowych, zbudujesz portfolio, które odzwierciedla to czego się nauczyłeś i jak potrafisz tę wiedzę wykorzystać w kontekście naukowym. To idealny sposób aby pokazać przyszłym pracodawcom co osiągnąłeś podczas swojego kursu.

Ucz się poza salą lekcyjną
Poszerzysz swoją wiedzę książkową dzięki wycieczką naukowym, które będą częścią Twoich projektów - a nawet szansą na stworzenie prezentacji do przedstawienia na tle grupy.

Klasyczny kurs EF jest dostępy we wszystkich szkołach, z wyjątkiem szkół w Australii i Nowej Zelandii.

EF Learning Guarantee
Gwarancja Jakości EF
Będziesz przechodzić na kolejny poziom kursu co sześć tygodni*, jeśli będziesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i odrabiać zadane prace, a w zależności od Twoich postępów możesz robić postępy nawet szybciej. Nasza metoda zagwarantuje, że zrobisz maksymalne postępy – w przeciwnym razie będziesz się uczyć bezpłatnie, aż osiągniesz zaplanowany poziom. *Może się to różnić w przypadku języków innych niż angielski