EF Pre-MBA

Zdobądź kwalifikacje niezbędne do podjęcia studiów drugiego stopnia i MBA za granicą.
30/32 Lekcje / Tydzień
(40 minut każda lekcja)

  • PoziomyOd średnio zaawansowanego do zaawansowanego
  • Daty rozpoczęciaStyczeń, kwiecień, czerwiec, wrzesień
  • Długość6, 9 albo 11 miesięcy

Opis: 
Program EF Pre-MBA pozwoli Ci zyskać umiejętności językowe i akademickie potrzebne do skutecznego ukończenia najlepszych programów MBA. Ponadto ten program zapewni Ci wszystkie informacje odnośnie pisania skutecznej aplikacji na studia.

Spersonalizuj swój program 
Studiuj przez sześć lub dziewięć miesięcy wybrane przedmioty akademickie, takie jak Biznes Międzynarodowy, Marketing, Prawo, Nauki Społeczne i wiele innych. Zbuduj potrzebne umiejętności językowe i zdolności uczenia się które pomogą CI odnieść sukces w wymagającym akademickim środkowisku angielskojęzycznym. Będziesz mógł wybrać specjalne przedmioty w wybranej przez Ciebie tematyce akademickiej, które przygotują Cię do studiów podyplomowych. Przygotujemy Cię również do potrzebnych do przyjęcia na studia, egzaminów takich jak IELTS, TOEFL, GMAT i GRE.

Pomoc specjalistów, aby zapewnić Ci sukces 
Jako część programu nauczania, Twój "University Pathway Manager" będzie Ci towarzyszył i asystował w wyszukiwaniu, wyborze oraz aplikacji na wybrany przez Ciebie program studiów podyplomowych. Podczas trwania Twojego programu nauczania z EF, nasz specjalnie przygotowany personel będzie służył ciągłym wsparciem i doradztwem.

Gwarancja Jakości EF
Jesteśmy pewni naszej metody nauczania, która pomoże studentom osiągnąć maksymalne postępy. Uczęszczaj na wszystkie zajęcia, wykonuj wszystkie zadania, a na pewno uda Ci się przejść na kolejny poziom w 6 tygodni.