Masz już rezerwację w EF i masz pytania? Zadzwoń pod numer: 22 825 01 31
EF Pre-MBA
EF Pre-MBA

EF Pre-MBA

Zdobądź kwalifikacje niezbędne do podjęcia studiów drugiego stopnia i MBA za granicą.
30/32 Lekcje / Tydzień
(40 minut każda lekcja)
  • Poziomy
    Od średnio zaawansowanego do zaawansowanego
  • Daty rozpoczęcia
    Styczeń, kwiecień, czerwiec, wrzesień
  • Długość
    6, 9 albo 11 miesięcy

Opis: 
Program EF Pre-MBA pozwoli Ci zyskać umiejętności językowe i akademickie potrzebne do skutecznego ukończenia najlepszych programów MBA. Ponadto ten program zapewni Ci wszystkie informacje odnośnie pisania skutecznej aplikacji na studia.

Spersonalizuj swój program 
Studiuj przez sześć lub dziewięć miesięcy wybrane przedmioty akademickie, takie jak Biznes Międzynarodowy, Marketing, Prawo, Nauki Społeczne i wiele innych. Zbuduj potrzebne umiejętności językowe i zdolności uczenia się które pomogą CI odnieść sukces w wymagającym akademickim środkowisku angielskojęzycznym. Będziesz mógł wybrać specjalne przedmioty w wybranej przez Ciebie tematyce akademickiej, które przygotują Cię do studiów podyplomowych. Przygotujemy Cię również do potrzebnych do przyjęcia na studia, egzaminów takich jak IELTS, TOEFL, GMAT i GRE.

Pomoc specjalistów, aby zapewnić Ci sukces 
W ramach programu zostanie przydzielony ci University Pathway Advisor, który nie tylko zapewni wsparcie w wyszukiwaniu, wyborze i aplikacji na studia podyplomowe, ale będzie dostępny przez cały okres trwania twojego programu, aby zapewnić ci wsparcie i doradztwo.

EF Learning Guarantee
Gwarancja Jakości EF
Będziesz przechodzić na kolejny poziom kursu co sześć tygodni*, jeśli będziesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i odrabiać zadane prace, a w zależności od Twoich postępów możesz robić postępy nawet szybciej. Nasza metoda zagwarantuje, że zrobisz maksymalne postępy – w przeciwnym razie będziesz się uczyć bezpłatnie, aż osiągniesz zaplanowany poziom. *Może się to różnić w przypadku języków innych niż angielski