USA

Kursy angielskiego w Seattle

Kursy angielskiego w Seattle
4.8
610
(610 ocen)
4.8

Wybierając się na kurs angielskiego w Seattle z EF, dokonujesz inwestycji w siebie. Z nami nie tylko podniesiesz poziom umiejętności językowych, lecz także poznasz amerykańską kulturę. Na naszych zajęciach nauczysz się języka w praktyce, oswoisz go i zaczniesz porozumiewać się po angielsku w codziennych sytuacjach. Z EF możesz być pewny, że kurs języka angielskiego w Seattle to dobry wybór.

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: USA
Miasto: Seattle
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USA
Miasto: Seattle
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: USA
Miasto: Seattle
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USA
Miasto: Seattle

Nauka języka angielskiego w Seattle

Nauka angielskiego w Seattle to wyprawa do kolorowego krainy marzeń i zabawy. Chyba żadne inne miejsce na świecie nie jest tak barwne jak to niezwykłe miasto w stanie Waszyngton. Porywające festiwale, zachwycająca architektura i różnorodność kulturowa. I zniewalające pejzaże. Wyjedź z EF Education First do Stanów Zjednoczonych i podnoś swoje umiejętności językowe. Nauka angielskiego w Seattle na pewno pomoże Ci opanować ten język do perfekcji.

Podróż na inny kontynent to jakby wizyta w innym świecie. Inne obyczaje, kultura, odmienny klimat, jedzenie i muzyka. Jeśli tak jak my posiadasz duszę podróżnika, nie wahaj się dłużej i wyjedź z nami do USA. Właśnie tam znajduje się nasza szkoła językowa. Seattle to niezwykła metropolia, która ma wiele do zaoferowania. Tutaj rozgrywa się akcje przebojów hollywoodzkiego kina, tutaj rodzi się historia i dojrzewają marzenia. Chcesz spróbować życia z amerykańskiego srebrnego ekranu? Zapraszamy! Wybierz się w szaloną podróż – wybierz naszą szkołę językową w Seattle!

Szkoła znajduje się w kampusie uczelni w otoczeniu gór, lasów i jezior. Przytulna, kameralna szkoła, wyposażona w najnowszą technologię. Dostęp do biblioteki i centrum studenckiego. Farma ekologiczna w kampusie. Na terenie kampusu znajduje się: siłownia, basen, ścianka wspinaczkowa, boiska i studio tańca.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.