1%
Twój poziom:
Początkujący
PODZIEL SIĘ SWOIMI WYNIKAMI
To naprawdę dobry początek.
Jesteś już w stanie poprowadzić rozmowę i pisać proste rzeczy.
Pokaż więcej
Sprawdź szybko
Początkujący
Średniozaawansowany
Zaawansowany
1-60%
61-85%
86-100%
Twój poziom wyjaśniony
Twój wynik wskazuje, że poziom Twoich umiejętności językowych mieści się w przedziale od A1 POCZĄTKUJĄCY do A2 ELEMENTARY, zgodnie z wytycznymi określonymi przez Common European Framework of Reference (CEFR).
Twój kolejny krok
Zrób szybsze postępy na zagranicznym kursie językowym z EF.

Znajdź idealny program dla siebie

Wszystkie programy
Pobierz bezpłatny katalog ⟶ Pobierz bezpłatny katalog ⟶ Pobierz bezpłatny katalog ⟶ Pobierz bezpłatny katalog ⟶ Pobierz bezpłatny katalog ⟶ Pobierz bezpłatny katalog ⟶ Pobierz bezpłatny katalog ⟶ Pobierz bezpłatny katalog

Zacznij uczyć się dzisiaj

Jak szybko nauczyć się angielskiego: 10 wskazówek

Angielski nie należy do najtrudniejszych języków do nauki, mimo to może się wydawać, że jego szybkie opanowanie jest niemożliwe. Poznaj 10 wskazówek, jak nauczyć się angielskiego szybciej.

10 seriali Netflixa, z którymi warto uczyć się angielskiego

Popularna strona oferująca seriale i filmy online jest idealnym miejscem do nauki angielskiego. Oto nasz wybór najlepszych programów do nauki języka angielskiego.

11 kanałów na YouTube do nauki angielskiego

Każdego dnia, ludzie na całym świecie korzystają z YouTube, by uczyć się nowych rzeczy, bez potrzeby wychodzenia z domu. Poznaj 11 kanałów, dzięki którym poprawisz swój angielski!

9 oznak, że jesteś gotowy studiować za granicą

Życie za granicą jest istotną częścią nauki nowego języka (w odpowiedni sposób). Ale kiedy będziesz wiedział, że jesteś na to gotowy? Przygotowaliśmy listę 9 oznak.