Masz już rezerwację w EF i masz pytania? Zadzwoń pod numer: 22 825 01 31
Cambridge English Exams
Cambridge English Exams

Cambridge English Exams

Zdobądź certyfikat języka angielskiego i umiejętności, które będą Ci zawsze przydatne
32 Lekcje / Tydzień
(40 minut każda lekcja)
16 Ogólne lekcje językowe
04
Sesje projektów
10
Lekcje tematyczne
02
Wykłady
  • Poziom:
    Podstawowy/ Średnio zaawansowany /Zaawansowany
  • Długość:
    7 lub 11 tygodni podczas ostatniego semestru
  • Daty rozpoczęcia:
    styczeń / kwiecień / czerwiec / wrzesień

Zdobądź certyfikat uznawany na całym świecie. Zwiększ swoje szanse na rynku pracy i zdobądź wstęp na światowe uniwersytety dzięki kwalifikacjom i umiejętnościom, które będą aktualne przez lata. To idealny kurs dla osób o różnorodnych celach i potrzebach, począwszy od studiów za granicą, po rekrutację do wymarzonej pracy. Dostępne w: Nowym Jorku, Miami Beach, San Diego, Santa Barbara, Bostonie, San Francisco, Honolulu, Vancouver, Vancouver Island, Londynie, Bristolu, Cambridge, Oksfordzie, Bournemouth, Brighton, Manchesterze, Dublinie, na Malcie St. Julian's, w Kapsztadzie, Auckland, Perth i Sydney.

Opis egzaminu
Egzamin Cambridge English może być wykorzystany jako dowód zaawansowania w celu uzyskania wstępu na studia uniwersyteckie, emigracji, bądź pracy w większości krajach anglojęzycznych. Organizowane są one w formie online bądź papierowej, sprawdzają umiejętność czytania ze zrozumieniem, tworzenia tekstów, słuchania, mówienia oraz gramatyki. Centrum egzaminacyjne Cambridge English jest częścią University of Cambridge, który zajmuje się ustanawianiem kwalifikacji dla uczniów, języka angielskiego jako języka obcego.

EF Learning Guarantee
Gwarancja Jakości EF
Będziesz przechodzić na kolejny poziom kursu co sześć tygodni*, jeśli będziesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i odrabiać zadane prace, a w zależności od Twoich postępów możesz robić postępy nawet szybciej. Nasza metoda zagwarantuje, że zrobisz maksymalne postępy – w przeciwnym razie będziesz się uczyć bezpłatnie, aż osiągniesz zaplanowany poziom. *Może się to różnić w przypadku języków innych niż angielski