Nasze biura i szkoły są otwarte – gwarancja bezpiecznej nauki z EF w czasie Covid-19
Cambridge English Exams
Cambridge English Exams

Cambridge English Exams

Zdobądź certyfikat języka angielskiego i umiejętności, które będą Ci zawsze przydatne
32 Lekcje / Tydzień
(40 minut każda lekcja)
16 Ogólne lekcje językowe
04
Sesje projektów
10
Lekcje tematyczne
02
Wykłady
  • Poziom:
    Podstawowy/ Średnio zaawansowany /Zaawansowany
  • Długość:
    7 lub 11 tygodni podczas ostatniego semestru
  • Daty rozpoczęcia:
    styczeń / kwiecień / czerwiec / wrzesień

Zdobądź globalnie rozpoznawalny certyfikat
Zwiększ swoje szanse na rynku pracy i otwórz swoje drzwi do nauki na światowych uniwersytetach, dzięki kwalifikacjom, które zawsze będa aktualne. To jest kurs idealny dla osób o szerokim spektrum potrzeb, począwszy od studiów za granicą lub uzyskania tam pracy, aż do sformalizowanie swoich umiejętności.

Opis egzaminu
Egzamin Cambridge English może być wykorzystany jako dowód zaawansowania w celu uzyskania wstępu na studia uniwersyteckie, emigracji, bądź pracy w większości krajach anglojęzycznych. Organizowane są one w formie online bądź papierowej, sprawdzają umiejętność czytania ze zrozumieniem, tworzenia tekstów, słuchania, mówienia oraz gramatyki. Centrum egzaminacyjne Cambridge English jest częścią University of Cambridge, który zajmuje się ustanawianiem kwalifikacji dla uczniów, języka angielskiego jako języka obcego.

EF Learning Guarantee
Gwarancja Jakości EF
Gwarantujemy Ci przejście na kolejny poziom znajomości języka po każdych 6 tygodniach kursu przy spełnieniu warunków aktywnego uczestnictwa we wszystkich zajęciach i odrabiania prac domowych.