Anglia

Kursy angielskiego w Bristolu

Kursy angielskiego w Bristolu
4.6
603
(603 ocen)
4.6

Jeśli śniadanie to tylko na targach śniadaniowych przy Broad Quay. Jeśli spacer – koniecznie po Corn Street. Natomiast wieczorami wystarczy podążać za muzyką i gwarnymi rozmowami, by trafić w okolice portu rzecznego – tam życie nigdy nie zamiera. Jeśli chcesz zwiedzić to niesamowite miasto, a także nauczyć się szybko języka – kurs angielskiego w Bristolu to zdecydowanie najlepsze połączenie. EF Education First od 50 lat organizuje kursy językowe!

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: Anglia
Miasto: Bristol
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Anglia
Miasto: Bristol
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Anglia
Miasto: Bristol
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Anglia
Miasto: Bristol

Kurs angielskiego w Bristolu

Bristol urzeka swoją atmosferą, klimatycznymi uliczkami, nadmorskim powietrzem i pracami Banksy'ego. Nauka angielskiego w Bristolu to bez wątpienia mądrze wykorzystany czas. Bristol słynie z połączenia rysów historycznych z nutą nowoczesności. Wystarczy oddlaić się o parę kroków od gwarnego centrum, by zobaczyć słynny Clifton Suspension Bridge, czyli wiszący most nad rzeką Avon, który jest symbolem miasta. Nauka języka angielskiego w Bristolu z EF Education First to niepowtarzalna atmosfera i mnóstwo atrakcji – możemy Ci to zagwarantować.

Czy jest lepsze miasto do nauki języka niż Bristol? To połączenie nowoczesności reprezentowanej chociażby przez wszechobecne centra handlowe, jak Cabot Circus oraz historii, która prześwituje na każdym kroku w postaci ruin zamku czy kościołów. Bristol kusi swoją niepowtarzalną atmosferą ... a EF profesjonalnie zorganizowanym wyjazdem. Genialna lokalizacja, studenci z całego świata, małe klasy i doświadczeni nauczyciele – to wszystko oferuje nasza szkoła językowa. Bristol z EF zapewni Ci to, czego potrzebujesz, by nauczyć się mówić płynnie i pewnie po angielsku.

Angielski w Bristolu

Historyczny budynek zlokalizowany na jednym z najbardziej prestiżowych placów miasta. Nowo wyremontowane wnętrze prezentuje eleganckie sale o szklanych ścianach. Skwer z ławkami i stołami do ping-ponga. Wyjazdy do Shakespeare’s Stratford-upon-Avon. Zorganizowane wycieczki m.in. do Salisbury, Stonehenge, Cardiff, Londynu. 5 minut spacerem do pobliskich restauracji, sklepów i pubów znajdujących się w centrum Bristolu. Przystanek autobusowy niedaleko szkoły.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.