Stypendium Językowe EF

Wygraj zagraniczne stypendium językowe z EF

UWAGA: PROCES APLIKACJI O STYPENDIUM EF ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY

Myślisz o studiach lub pracy za granicą? Chciałbyś podróżować i jednocześnie zdobyć międzynarodowe doświadczenie zawodowe? Weź udział w konkursie o Stypendium Językowe EF i wygraj 8 tygodni kursu językowego połączonego z zagranicznym programem stażowym wartym 40 tys. PLN.

Nauka angielskiego za granicą otworzy przed Tobą wiele możliwości akademickich i zawodowych. Aby umożliwić Ci realizację marzeń i przygotować Cię do międzynarodowej przyszłości, zespół EF Education First rusza z programem Stypendium Językowe EF. Nasze stypendium skierowane jest do studentów zainteresowanych rozwijaniem umiejętności językowych oraz zdobywaniem doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy.

Stypendium Językowe EF to zagraniczny staż o wartości 40 000 PLN, poprzedzony 4 tygodniami kursu języka angielskiego. Weź udział w konkursie już teraz i zdobądź szansę na naukę angielskiego oraz zdobycie międzynarodowego doświadczenia w jednym z 29 miast na świecie. Akademicki Boston, słynny Oksford, a może słoneczne Sydney? EF Stypendium Językowe to jedyna taka szansa w życiu - będziesz miał okazję doświadczyć życia za granicą i jednocześnie zainwestujesz w swoją przyszłość.

 

Aplikuj już teraz