Zastosowanie języka angielskiego

Jeśli chcesz udoskonalić swoje umiejętności językowe, jesteś w odpowiednim miejscu. Poniższe sekcje zawierają obszerne materiały dotyczące zastosowania codziennej angielszczyzny amerykańskiej. Jeżeli chcesz wzbogacić swoje słownictwo, opanować nowe idiomy lub też wybrać odpowiednie imię w języku angielskim, z pewnością skorzystasz z tych stron.

Słownictwo

Poszerzanie słownictwa to niezbędna część uczenia się języka angielskiego. Listy słów pozwolą na szybszą i efektywniejszą naukę.

Idiomy

Idiomy i wyrażenia, jakże często występujące w języku mówionym, sprawiają, że nauka języka angielskiego to dobra zabawa.

Interpunkcja

Poprawne używanie znaków interpunkcyjnych jest nieodzownym elementem języka pisanego zarówno w kontekście akademickim, jak i zawodowym.

 

Cytaty

To najbardziej znane cytaty dla rodzimych użytkowników języka angielskiego. Z powodzeniem można ich używać bez obaw, że ktoś nas nie zrozumie.

Imiona i nazwiska

Tabele przedstawiają najczęściej spotykane imiona i nazwiska w krajach anglosaskich, na podstawie najnowszych dostępnych danych.

Łamańce językowe

Popraw swoją wymowę za pomocą angielskich łamańców językowych o różnym poziomie trudności, od łatwego do niezmiernie trudnego.