NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Szkoły językowe za granicą

Nie każda szkoła językowa może się poszczycić takim dorobkiem jak EF. EF Education First to największa i najszybciej rozwijająca się organizacja edukacyjna na świecie. Stoi za nami 50 lat doświadczenia, tysiące zadowolonych studentów i miliony pozytywnych doświadczeń. W EF jesteśmy dumni z wyjątkowej jakości naszych usług – zatrudniamy wyłącznie najlepszych nauczycieli i stosujemy najnowsze metodologie nauczania. Z roku na rok rozwijamy się coraz bardziej, aby szerzyć znajomość języków i otwierać świat przez edukację. To nasza misja! Posiadamy liczne szkoły językowe za granicą, organizujemy wyjazdy za granicę. Nasza oferta obejmuje 44 miejscowości, 14 krajów i 7 języków obcych. EF to Twoja szkoła językowa!

Szkoły językowe za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: AngliaUSAKanadaIrlandiaMaltaAustraliaNowa ZelandiaRPASingapurHiszpaniaKostarykaFrancjaNiemcyWłochyChinyJaponiaU.A.E.Korea

EF Wyjazdy językowe za granicę

10 - 14 lat
2-24 tygodni
Naucz się języka za granicą na kursie o elastycznej długości lub wyjedź w grupie z polskim liderem EF.
Kierunek: AngliaUSAIrlandiaMaltaHiszpaniaNiemcy

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: AngliaUSAKanadaIrlandiaMaltaAustraliaNowa ZelandiaRPASingapurHiszpaniaKostarykaFrancjaNiemcyWłochyChinyJaponiaU.A.E.Korea

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: AngliaUSAKanadaIrlandiaMaltaAustraliaNowa ZelandiaRPASingapurHiszpaniaKostarykaFrancjaNiemcyWłochyChinyJaponiaKorea

Szkoła językowa

Ucz się języka za granicą jeszcze szybciej, w jednej z naszych akredytowanych szkół językowych. Nasze innowacyjne, zróżnicowane pod względem długości kursy, rozpoczynają się w każdy poniedziałek roku i są spersonalizowane pod względem Twoich celów i zainteresowań. Uczysz się języka jednocześnie poznając przyjaciół z ponad 1 krajów. EF posiada szkoły językowe w 14 państwach na całym świecie, do wyboru są 44 miejscowości i 7 języków obcych.

Rok szkolny za granicą - akredytacje

EF posiada swoje własne akredytowane szkoły językowe w 4 miastach na świecie. Ponieważ prowadzimy własne szkoły, kreujemy optymalne środowisko dla naszych uczniów z dostępem do najnowszych technologii i nowinek edukacyjnych. Nasze szkoły językowe to najwyższy standard, doceniony przez światowe organizacje. EF to szkoły, które oferują kursy uznawane przez uczelnie na całym świecie.