NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Kursy chińskiego w Chinach

Najlepszym sposobem na perfekcyjne poznanie języka chińskiego jest kurs chińskiego w Chinach. Nauczymy Cię płynnie i pewnie mówić po chińsku, a także zapoznamy Cię z kulturą tego fascynującego kraju. Możesz na nas liczyć! Jesteśmy na rynku od 1965 roku i codziennie przekonujemy się o skuteczności naszej metody nauczania. Gwarantujemy, że Twoje umiejętności językowe zauważalnie wzrosną już po kilku dniach, jeśli zaś wybierzesz kilkutygodniowy kurs chińskiego w Chinach, tylko po oczach i kolorze skóry będzie Cię można odróżnić od rodowitego Chińczyka.

Kursy chińskiego w Chinach

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Chiny
Miasto: Szanghaj

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Chiny
Miasto: Szanghaj

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Chiny
Miasto: Szanghaj

Przeglądaj programy według popularnych miejsc

Nauka języka chińskiego w Chinach

Nauka chińskiego w Chinach to podróż, której długo się nie zapomina. Chiny oferują tak odmienną kulturę, monumentalne budowle i zupełnie inny od europejskiego styl życia, że pierwsze chwile w tym państwie są szokujące. Dopiero po pewnym czasie można się przyzwyczaić i zacząć odkrywać prawdziwe oblicze tej niezwykłej krainy. Wyjedź z EF Education First do Państwa Środka i opanuj język chiński do perfekcji. Nauka chińskiego w Chinach sprawi, że ten język nie będzie już nigdy dla Ciebie problemem.

Jest coś magicznego w chińskiej kulturze i tradycji. Coś magnetycznego... Orientalne zwyczaje, egzotyczna atmosfera. I ludzie też jakby inni... Jeśli chcesz poznać to niezwykłe państwo, ba! nie tyle poznać! – zanurzyć się w nim i stać się jego częścią – wyjedź z nami do Chin! Właśnie tam znajduje się nasza szkoła językowa. Chiny zaskakują na każdym kroku. Daj się porwać złotym, wężopodobnym smokom i zagraj w szachy z cesarzem. Ucz się przy tym chińskiego, gdyż nigdzie na świecie nie będziesz miał lepszej do tego okazji. Zakosztuj egzotycznej podróży i wybierz naszą szkołę językową w Chinach.