Przygotowanie do EF SET

W przeciwieństwie do innych egzaminów z języka angielskiego, EF SET nie wymaga specjalnego przygotowania, ponieważ zawsze można przystąpić do niego ponownie, jeśli nie jest się zadowolonym z wyniku. Jest to bezpłatny egzamin. Najlepszym przygotowaniem do EF SET jest znalezienie cichego miejsca, w którym można się skupić i przeznaczyć na tyle dużo czasu, aby za jednym razem napisać cały egzamin. Upewnij się, że masz dobre połączenie internetowe, a odtwarzanie dźwięku działa bez zarzutu. EF SET przeprowadzi Cię przez kontrolę dźwięku zanim rozpocznie się sam egzamin.

Jeśli po ukończeniu egzaminu EF SET nie jesteś zadowolony ze swojego wyniku, jakakolwiek metoda, którą zdecydujesz się wykorzystać do poprawy znajomości języka angielskiego, poprawi również Twój wynik z EF SET. Aby poprawić swoje umiejętności słuchania, oglądaj filmy i telewizję oraz słuchaj audycji radiowych w języku angielskim. Aby poprawić swoje umiejętności czytania, nie ma nic lepszego niż czytanie gazet, czasopism i książek. Znajdź tematy, które Cię interesują, aby poszerzać swoje słownictwo.

EF SET - Praktyka

Większość uczniów nie przystępuje do egzaminu próbnego EF SET, ponieważ mogą po prostu przystąpić do niego bezpośrednio. Nie ma potrzeby uprzedniego przystępowania do próbnego egzaminu EF SET. Można jednak wykorzystać EF SET jako próbny egzamin przed innym standaryzowanym egzaminem. EF SET Plus jest szczególnie dobrze przystosowany do tego celu, ponieważ jest długi i wymagający. Po ukończeniu EF SET otrzymasz wynik, który z dokładnością określi wynik, który powinieneś uzyskać z egzaminu IELTS lub TOEFL.

Korzystanie z EF SET jako praktyki przed kolejnym egzaminem jest przydatne, ponieważ buduje wytrwałość potrzebną podczas egzaminu i przyzwyczaja do wysokich wymagań. Struktura EF SET różni się jednak od innych egzaminów, więc nie spotkasz tam dokładnie tych samych typów pytań, co w innych egzaminach. Jeśli chcesz zapoznać się ze strategiami zdawania egzaminów i typami pytań do konkretnego egzaminu, najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie udziału w kursie przygotowującym do danego egzaminu.

Jak może pomóc ci EF

Możesz przygotować się do dowolnego standaryzowanego egzaminu z języka angielskiego, przystępując do EF SET. Jeśli potrzebujesz certyfikatu z języka angielskiego do swojego CV, EF SET jest świetnym wyborem. Jeśli chcesz uzyskać konkretny wynik na innym standaryzowanym egzaminie z języka angielskiego w celu ubiegania się o przyjęcie na studia lub imigracji, dowiedz się więcej o naszych kursach przygotowujących do egzaminów za granicą i naszych kursach przygotowujących online.