Test poziomujący Cambridge

Test poziomujący Cambridge to test online składający się z 25 pytań, który wskaże Ci, który z egzaminów Cambridge English jest najlepiej dostosowany do Twojego poziomu. Pomocne jest przystąpienie do testu poziomującego Cambridge przed podjęciem decyzji, który egzamin certyfikacyjny wybrać, ponieważ każdy egzamin Cambridge jest przeznaczony dla jednego poziomu znajomości języka angielskiego. Z wszystkich egzaminów Cambridge uzyskuje się wynik „pass/fail”, więc wybór nieodpowiedniego egzaminu może prowadzić do uzyskania oceny niedostatecznej lub mniej wartościowego certyfikatu.

Test poziomujący Cambridge jest bezpłatny i jest dostępny online tutaj: https://www.cambridgeenglish.org/test-your-english/

Istnieją cztery wersje testu poziomującego, jedna dla dorosłych, jedna dla nastolatków, jedna z zakresu angielskiego biznesowego i jedna dla dzieci. Czas pisania testu poziomującego nie jest ograniczony, a poprawne odpowiedzi są podawane na jego końcu. Poziomy i wyniki tego testu są, aby użyć oficjalnego języka z testu poziomującego Cambridge, „bardzo przybliżone”.